Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ti megtennétek ebben az esetben?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti megtennétek ebben az esetben?

Figyelt kérdés

A barátommal beszéltünk róla régebben, hogy kipróbáljuk az anált. Én soha nem csináltam még, nem is akartam, de annyira erőltette, hogy belementem abba, hogy majd valamikor egyszer... Nekem közben volt egy elég kellemetlen műtétem (végbél), ami már egy ideje tervben volt, ő is tudott róla, megegyeztünk, hogy majd ha meggyógyultam teljesen, meglesz a várva várt análszex is.

Csakhogy időközben nem úgy alakult a dolog, mint amire számítottam, a műtét nem lett tökéletes, még mindig nem gyógyult meg (év eleje óta), fáj, vérzik sokszor, visszajárok az orvoshoz, aki ma azt mondta, hogy ez egy lassú folyamat, de nem szeretne újra megműteni, mert akkor ki kéne vágnia egy részt a záróizomból, és nem tudja milyen következményei lesznek hosszú távon. Azt mondta, inkontinens lehetek, vagy akár sztómám is lehez végül.

Ezt elmeséltem a barátomnak, aki a legnagyobb döbbenetemre elkezdte követelni azt ami neki jár, és hogy mindenképp behajtja rajtam amit ígértem, s.eggbe akar dugni. Mondtam neki, hogy hagyjuk ezt a témát, nem akarok erről többet beszélni, nem szeretném az egészségemet kockáztatni. És most én vagyok a hazug, aki nem tartja be amit ígért, mert szerinte nem kockáztatok semmit ezzel. Nem érti, hogy azért hogy neki pár percig jó legyen, azért nekem hosszú távon lenne maradandó problémám, és nem azért nem akarom, hogy neki ne legyeb jó, hanem egészségügyi okból.

Mit tennétek a helyemben?



2017. márc. 27. 17:31
1 2 3
 21/27 Joe.38 ***** válasza:
13%
Libsi trollkodás . Mese egy feminista nőtől ez sztori. . Ilyen nincs. Attól,. hogy egy pasi ahogy én is kedvelem a popi szexet attól még emberek vagyunk. Azaz kizárt, hogy erőltetné azok után, ha valóban ez a helyet. Kizárt . Az ilyen vagy kábszeres vagy ez a sztori kitaláció. Itt e kitalált sztori a férfiak lejáratásáról szól. Úgy beállítva, mint ha azok egy nagyra nőtt primitív vérszomjas űrlények lennének. A nő meg szűzen megy férjhez és ártatlanka. És minden női WC tiszta. Férfiak meg mindig mellé húgyoznak. A nő mindig áldozat.Sőt csak is áldozat.Ha nem , akkor is. Ez a liberalizmus alapja. A nő mindig áldozat. Ha nem akkor is. Vágya is csak neki lehet és gondja is.
2017. márc. 28. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 A kérdező kommentje:
#21 Sajnos nem én találtam ki. Nem tudtunk megegyezni, mert szerinte én önző vagyok és ez neki ''nem pálya''. És adott 2 hetet ezen változtatni, amiből én nem kértem inkább. Azóta nem beszéltem vele, ő sem keres. De nem is tudnék mit mondani ezek után. Én tényleg próbáltam nyitott lenni mindenre, de nem bármi áron. Nem gondoltam volna, hogy ennyire félreismertem.
2017. márc. 30. 08:18
 23/27 anonim ***** válasza:
Sajnállak szegény. De inkább most derüljön ki az ilyen mint házasság és gyerek után. Velem együtt sok férfinak bőven kielégítő a normál szex is. Biztos hogy találsz egy ilyen pasit. Ő meg menjen a melegbárba, ott hátsóba dughat pár homit. 37F
2017. márc. 30. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 A kérdező kommentje:
Én csak azt nem értem, hogy változhat valaki ekkorát. Nemrég még 24/24 beszéltünk. Rózsacsokorral várt. Mire felébredtem, rózsaszirmokból szivecskét rakott ki nekem, gyertyafényes fürdőt csinált... összeköltözésről beszéltünk, bútorokat válogattunk, közös nyaralásról, még nászútról is szó volt sokszor... olyan volt mint egy szép álom. Aztán most meg mintha egy teljesen más ember lenne, úgy viselkedik mintha a tulajdona lennék, meg akarja mondani mit csináljak, úgy csinál mintha teljesen h.ülye lennék, felsőbbrendűként viselkedik, de ha ő hibázik vagy kiderül, hogy nincs igaza, akkor egy ''tökmindegy''-el el van intézve. Fordított esetben hallgathatom hetekig a szentbeszédet. Vagyis már múlt időben, mert ha rá is jön hogy téved, vagy hogy mit veszíthet, akkor is túl büszke ahhoz hogy megpróbáljon normálisan békülni. :(
2017. márc. 30. 08:57
 25/27 anonim ***** válasza:
Sajnálom, hogy ekkorát fordult, pláne, hogy előtte kedves, figyelmes volt. Lehet, hogy már megszokta, tudta, hogy az övé vagy, ezért most mutatta meg az igazi arcát. Persze csak találgatok. 23-as voltam.
2017. márc. 30. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:

én is hanyagolnám a társaságát amig mondjuk megjön az agya.

ha nem jön meg,akkor ő se jöjjön vissza.

2017. ápr. 3. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:

Hat kedves kerdezo ahogy olvastam a #24-es valaszod en is igy jartam.

A parom egy cuki angyalbol novero demon lett. Szet is mentunk

Azota talaltam valaki mast aki szeret, tisztel es sose emelne ram kezet.

18/L

2017. máj. 7. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!