Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért csinálja ezeket a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csinálja ezeket a barátom? Van még értelme a kapcsolatunknak?

Figyelt kérdés

Közel lakunk egymáshoz, mégis maximum hetente 2x ha találkozunk. Úgy érzem,hogy sokszor én várom jobban, mert mindig én írok,hogy hánykor legyen, hova menjünk stb...

Valahogy mindig mindenre van ideje, de rám nem feltétlen. Sokszor az utolsó pillanatban lenondja a dolgokat, vagy módosít az időponton.

Két hónapja vagyunk együtt, letisztáztam vele,hogy nem akarok még vele lefeküdni. Ezt el is fogadta, viszont petting se történik köztünk. Mindig csak addig jutunk, hogy ruhán keresztül hozzámér. Érzem, hogy felizgul, de egy idő után leáll és nem haladunk tovább. Csak átölel és folytatjuk a filmet stb... Mivel nekem ez az első, így fontos lenne,hogy fokozatosan haladjunk. De sehogy nem haladunk, pedig rengeteg alkalmunk lett volna rá, sokszor voltunk kettesben.


Nem tudom mit tehetnék. Elvileg szeret, mert kimondja és látom rajta,hogy komolyan is gondolja. De ilyen "apróságok" miatt állandóan elbizonytalanodok, rossz lesz a kedvem.



2017. jan. 22. 15:18
 1/6 anonim ***** válasza:
mond meg neki hogy találkozzatok sűrűbben,és a szex legyen inkább akkor amikor ő szeretné
2017. jan. 22. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Lehet,hogy túlságosan határozott voltál amikor közölted vele,hogy nem lesz még szex.Most meg nem mer lépni mert nem biztos benne,hogy meddig mennél el.Nyugodtan mondd meg neki,hogy a petting belefér.Gondolom ugyanúgy meg fogja érteni.
2017. jan. 22. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
ha így viselkedik, akkor neki is az első lesz (bármit is kamuzott a megdöntött nők nagy számáról :))
2017. jan. 22. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Megmondtad neki, hogy nincs szex. Szerintem szerencsétlen nem mer nyomulni és mivel nem kommunikálsz, hogy mit óhajtasz, ezért nem tudja, mit vársz tőle és kezd kissé elmenni a kedve.

Nyisd ki a szádat, ne kéresd magad ennyire

2017. jan. 22. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
92%

maximum hetente ketszer 2 honap utan az sztem eleg.

amugy csak nem szerelmes beled... egyutt van veled, de nem szerelmes.

ezert nem erdeklodik

2017. jan. 22. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Figyelj, megmondtad, hogy várjon. Vár, most meg az a bajod? Ha annyira szeretnél bármit, tessék kinyitni a szád, meg van kezed, nyulj a gatyájába, de szögezd le, hogy csak petttingelnél.

Bezzeg, ha nem bírna magával, akkor azért sirnál, hogy.csak meg aksrr dugni.

Nevetséges... 27n

2017. jan. 23. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!