Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hol ismerkednek azok, akik...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol ismerkednek azok, akik nem járnak bulizni, kocsmázni?

Figyelt kérdés

Az az igazság,hogy nincs nagy baráti köröm,3 bnőm van. Nem nagyon van hobbim se. Néha megyek csak el otthonról bevásárolni,vagy bnőkkel,de ennyi. Kezdek elkeseredni. A netet próbáltam ,de pangás van mindenhol. Levelezek egy pasival,de nem tudom. Még nem hozta fel a talit.

Hol ismerkedjek?


2017. márc. 28. 19:45
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Lányként annyival szarabb, hogy érthető módon te vársz a férfiakra hogy kezdeményezzenek, férfiként meg legalább te teheted meg az első lépést.


A lányok közel felét a netről ismertem meg (társkeresők, tinder, stb), kicsivel kevesebb mint felüket pedig teljesen random helyeken amikor nem otthon voltam.

Egy lány láttam hogy néz rám a buszon, úgyhogy odamentem hozzá és megszólítottam.

Egy másik csajjal egy lépcsőházban laktunk, ő két emelettel fentebb és sokszor láttuk egymást a folyosón. Úgyhogy a postaládájuk alapján megkerestem őt facebookon, ráírtam és utána alakultak a dolgok.

Volt akihez még régen az egyetemi főépületben mentem oda miközben ő ott laptopozott, mert ismertem látásból egy óráról és kérdeztem tőle valami hülyeséget hogy hol van a valami, aztán beszélgettünk tovább, stb és később randiztunk.


Bulizni én sem járok és nagyon szűkös a baráti, ismerősi köröm is, de általában van nő az életemben ha akarom.

2017. márc. 28. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
50%

Én 23 éves fiú vagyok nem lány de 3 barátnő nem elég, ha jó barátok vagytok akkor nem kell, hogy 100-an legyetek.

De itt vagytok négyen, mond meg nekik, hogy akkor menjetek el négyen bulizni, kocsmázni, biliárdozni vagy valami.

Lényeg, hogy emberek között legyél és úgy már lehet ismerkedni.

Ezt őszintén mondom, hogy így csináld, a netes persze maradhat mellette, de csak arra támaszkodni nagyon szegényen pozitív eredményt fog produkálni.

Hidd el nekem, én most csak arra támaszkodok és nem jó, nem eléggé inger gazdag.

2017. márc. 28. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Ők sem járnak bulizni. Egyedül meg nem megyek,mondjuk nem is az én világom
2017. márc. 28. 19:55
 4/12 anonim ***** válasza:
45%

hobbi? sport? net, ismerősök által...


24F

2017. márc. 28. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
95%

Én sem járok bulizni, a párom sem.

Egy tehéntelepen ismertem meg. 😂😂😂

22L

2017. márc. 28. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Kocsmában mióta lehet ismerkedni? Én ritkán megyek sörözőkbe, de csak férfiak járnak oda, akik nem ismerkedni, hanem sörözni, borozni, pálinkázni járnak oda. Beszélgetni is lehet pár rendesebb emberrel, van pár jó ismerősöm kocsmába járó idősebb férfiak között, de barátnőt szerezni nem lehet egy kocsmában. A szórakozóhelyeken van ismerkedésre lehetőség, de én meg nem szeretek disco-ba járni, pl. a zenét se szeretem, amik ott szólnak. Akkor már inkább járnék Retro disco-ba, mert az 1970-es, 1980-as, 1990-es évek zenéit szeretem. Csak mondjuk 26 évesen nem biztos, hogy találkoznék 20-on éves lányokkal a Retro disco-ban, a 40-es nők meg lehet furcsállnák, hogy ott bulizok, ahol ők buliznak.
2017. márc. 28. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
32%
Menj kondozni:D én se járok bulizni, leszarom az ilyet, barátok nem nagyon vannak, mert sokan elköltöztek a munka miatt, normális csaj se nagyon van, végülis el vagyok magamnak :D
2017. márc. 28. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Sajnos az ilyet csak élőben vagy interneten lehet csinálni.De csak akkor pasizz ha van rá időd. Tapasztalatból mondom.Amúgy nem tudom nekem neten egyből felhozzák a talit vagy viszonylag hamar. Lehet valamit rosszul csinálsz.Próbálj te is érdeklődő lenni és ne annyira taktikázni. Szerintem semmi értelme.
2017. márc. 29. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Én pl autószerelő műhelyben találkoztam a jelenlegi párommal,ahol dolgozik.Nincs valami hobbid?Mert ha van,abban a körben is keresgélhetsz
2017. márc. 29. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
48%

Egyetemen kötelező tesi tuti siker :D fél év alatt 3 nőt szedtem össze ott :D

20f

2017. márc. 29. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!