Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok! Miért gondoljátok a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Miért gondoljátok a motoros fiúkat szexinek? Több lány ismerős mondta már. Mi az ami vonzz titeket a motorosokban?

Figyelt kérdés
Kort írjatok!!
2017. ápr. 1. 20:21
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
0%
Az hú de szexi, bekapcsolják a motort, hatalmas hangja van, be kell csukni a tízemeletesekben mindenkinek az ablakot, ha hallani is akar valamit, és nem akad megdögleni a benzinbűztől.
2017. ápr. 1. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Mert macsó és férfias dolog motorozni.
2017. ápr. 1. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
24%
Van bennük valami vagányság. Bátorság. És nem egy szaros BMW-vel akarnak villogni amit apuci pénzéből vettek vagy éppen a seggük alá tettek. Ha jó nyári munkát talál akkor saját pénzből tud venni egy Simont ami szerintem tökjó. Persze azért egy Kawasaki Ninja is állat. :) 23 L
2017. ápr. 1. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Nekem egy simsonom van. Nem..nem tartom szexisnek a motors csavokat.

Inkabb bunkoknak...de tiszt a kiv.


Nekem a mernok faszik jonnek be

2017. ápr. 1. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
40%
25 éves mérnök vagyok és egy Kawasaki Ninjával járok... most akkor én a szexi menő vagy a nem szexi bunkó kategóriába esek? Elég hamar általánosítottatok...
2017. ápr. 1. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Én nem tartom őket különösebben szexinek. Bunkónak annál inkább.
2017. ápr. 1. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Akik bunkóknak tartják,miért azok? :)
2017. ápr. 1. 22:36
 8/12 anonim ***** válasza:
Sztem aki bunkonak tartja oket az az izmos sracokra is ugyanezt mondja. Nem lat ki a szűk kis világából...
2017. ápr. 1. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Osztom ;)
2017. ápr. 1. 22:50
 10/12 anonim ***** válasza:
Pl a hosszú haj,a közvetlenseg,ha koszonsz nekik rogton érzik közéjük tartozol meg ilyesmi...l3gjobb haverom és sógor motoros.. /mindketten rövid hajuak már.sógor is levagatta a haját/
2017. ápr. 1. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!