Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Felek barkivel is lefekudni?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Felek barkivel is lefekudni?

Figyelt kérdés
Az van,hogy felek lefekudni legyen az barki. Ha hosszu kapcsolatom lenne se mernek mert,az egyik kisajkam hosszabb a masik normalis. De az egyik nagyobb es az egesz korul(egesz ott lent) sotettem barnas szinu. Rendesen apolom meg minden de akkor is felek,hogy nem tetszene neki illetve undorodna tole. Es a csiklomon a bor is kicsit rancosabb. De nem tudom miert. Nem olyan szep mint a baba punci. Aranytalan szerintem. Szerintetek mit tegyek? 19/l szuz

2017. ápr. 5. 21:55
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:
koszonom a normalis valaszokat:) akik meg fent akadtak a "bor" szon,hat elnezest. Ekezet nelkul irtam,gondoltam nem okoz gondot senkinek az,hogy ra jojjon mire is celzok ezzel.Koszonom
2017. ápr. 6. 14:43
 12/18 anonim ***** válasza:
Nekem az ilyen punci még jobban is tetszik, mint a baba. Mit tegyél? Embereld meg magad, a szex jó dolog, kár lenne ilyen butaság miatt kimaradnod belőle.
2017. ápr. 13. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:

Szia.

Jól lattom?!

Ami miatt aggódsz azt meg is válaszolod, eldotod hogy mi lesz .... reakció...stb...

Ne paraz, pánikolj olyan dolgon ami meg meg sem történt, sok fele létezik egyik ilyen, másik olyan. Mesélhetnek róla ....:)

Ha lesz egy srác aki sokat jelent majd neked /oda vissza/ úgy fog kívánni amilyen vagy, meg ott lent is. Kívánni fog téged úgy ahogy vagy, mert szeretni fog olyannak amilyen vagy. Ez miatt ne aggódj!! :)

2017. ápr. 13. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
Eldontod. Bocsi.
2017. ápr. 13. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:

"szamoly zsolt". Még egyszer szaladj neki.

Eldöntöd.

2017. máj. 15. 06:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
100%
Leirom amit en gondolok. Az ember nem a punci miatt valaszt part. Az elso randin se az van, hogy rakd szet, megnezem, stimmel-e. Egy elo pelda: mostani baratnom (aki ugy erzem, az eletem parja) hasonlo puncival rendelkezik, mint te. Sőt, csak szemeremdomb alatt borotvalja, felul szoros neki (elvbol) es csak roviden tartja. Ezt nem gondoltam volna, hogy be fog jonni, de nem tudom, hogy miatta vagy miert, de tokre tetszik ;) szoval ne aggodj, aki szeret, imadni fogja, ezen nem mulik semmi. Aki pedig nem, az kit erdekel? 20/F
2017. máj. 15. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Az ember arca sem teljesen szimmetrikus. Miből gondolod, ha egy párkapcsolat eljut arra a szintre hogy a barátod megnézhet ott is, akkor ez véget is vetne a barátságnak? Nem. Ne aggódj emiatt, jó leszel. Gondolod hogy a boldogság kulcsa a tökéletesség ? Akkor egy ember se lenne boldog. Az elfogadás a kulcs, a tolerancia. És ha valami kétely merül fel, ne féljetek megbeszélni.
2017. máj. 15. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 Deflohelp ***** válasza:

Ha a férfiak minden ilyen apró dolgon fennakadnának, már

régen kihalt volna az emberiség ...

2017. máj. 17. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!