Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A kérdésem komoly. Őszinte...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A kérdésem komoly. Őszinte válaszokat, véleményeket szeretnék. Szexuális együttlét csak esküvő után? Mennyire nehéz?

Figyelt kérdés
Akik teljes mértékben ellene vannak, azok kérem vegyék figyelmen kívül a kérdésemet. Hiszem nem az ő értékrendjük szerinti élet.
2017. ápr. 8. 20:11
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
Én már nem vagyok szűz, de ő igen. Viszont kb. 5 éve nem voltam senkivel és nem is akarok szórakozni senkivel. Csak néha eszembe jut, hogy is legyen? Én szeretem a testi közelséget, mármint az ölelkezést, összebújást. Viszont ez a hosszas dolgok sem teljesen férnek bele?
2017. ápr. 8. 21:31
 12/17 anonim ***** válasza:
100%
Próba-szerencse. Az ember ugyan úgy van megalkotva, hogy "technikailag" (legfeljebb kisebb-nagyobb zökkenőkkel) megy a dolog bárkivel, viszont a technikának és az érzelmeknek a klappolása már nem feltétlenül. A gond valóban az, hogy amikor már jogilag pecsét van a dolgokon, akkor nagyon nehéz visszacsinálni a dolgot az illeszkedési gond miatt. Egy életet meg nem érdemes leélni feszültségben. Ajánlom, olvasd el Németh Lászlónak az Iszony c. regényét.
2017. ápr. 8. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
Értékrendnek hívott racionalitástól mentes idiótaság.
2017. ápr. 9. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez csak akkor működhet jól, ha mind a kettő fél egyetért ebben a kérdésben. Ha mind a kettőjükben erős az elhatározás, hogy házasságig nem szexelnek, akkor nyilván nem olyan nehéz, mintha csak az egyik fél akarná ezt igazán.
2017. ápr. 9. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Én biztosan nem tenném, a szex túlságosan is jó és fontos örömforrás, a vallás viszont ezt is megmérgezte. Semmi oka nincs az önmegtartóztatásnak, csak az ábrahámita vallások hazug transzcendenciája, ami tisztaságot hirdet, közben emberek nadrágjában matat.
2017. ápr. 9. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Primitív barmok gondolom most szabadultak az ilyenek a hitgyülekezetről. Megis érdemlitek szenvedjetek csak aztán házasodjatok össze és ne tudjátok kielégiteni egymást mert nem illetek össze de ugye nem is válhattok el szenvedjetek csak egymás mellet meg csaljátok meg egymást.
2017. ápr. 9. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Az anál és az orál azért megengedett? Azokról egy szót sem szól a Biblia....
2017. nov. 18. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!