Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Van egy férfi akivel néha van...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy férfi akivel néha van szex is. Szokott irni mikor nem találkozunk és sziveket, szivszemu szmajlikat is küld. Érezhet irántam valamit?

Figyelt kérdés
Azt már sokszor mondta hogy imád velem lenni és sokat gondol rám
2017. ápr. 10. 10:26
 1/9 anonim ***** válasza:

Azt mi honnan a rakbol tudjuk?

A kommunikacio itt tart 2017ben?

2017. ápr. 10. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Szexuális vágyat időnként
2017. ápr. 10. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
68%

Nekem is van szeretőm 4 hónapja. (Egyikünknek sincs senkije, de én ezt szeretőségnek hívom, mint ahogy régen is hívták. Én vagyok a férfi.) Találkozunk heti 1-2 alkalommal, amúgy váltunk napi pár üzenetet, én is szoktam neki küldeni szivecskés szmájlit is. De például nőnapra is vittem neki virágot. Meg amúgy nem csak állatilag dugunk, hanem jó vele a simogatás, bújás, ölelés, csókolózás, szeretgetés is. A szex meg ugye kva jó vele.


Viszont nem vagyok belé szerelmes és nem akarok tőle kapcsolatot. Voltam már szerelmes életemben, az tudom milyen és ez ami most van vele biztos nem szerelem.


Ezen én is gondolkoztam már korábban, hogy hallottam is rengeteg nő számára csak az állatias-kefélős szexkapcsolat létezik (ahol talán még nem is nagyon csókolóznak) vagy pedig a szerelmes tartós kapcsolat. És ha a szeretőjük egyszerű, normális emberi jelzéseket vagy gesztusokat tesz (csók, virág, ölelés, "hiányzol", simogatás, stb), akkor azokat már egyből szerelemnek veszik. Közben meg a férfiak nem ilyen kétpólusúak azért. Az hogy a szeretőmet nem szextárgyként kezelem, az nem azt jelenti egyből hogy szerelmes vagyok belé.

26/f

2017. ápr. 10. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

igen, a szerető viszony mondhatni egy normális kapcsolat, csak a szerelem hiányzik belőle. Attól még kedvelheted, szerethetsz vele időt tölteni, vehetsz neki rózsát és tervezgethetsz vele programokat, de ezek nagy része a szexre megy. Szóval nem azért tervezel ki fél évvel később egy welness hétvégét, hogy együtt masszírozzatok és jakuzzizzatok, hanem, hogy a hétvégét átszexeljétek és a szabad időkben jöhet a többi tevékenység.


Szóval érezhet valamit irántad, de ilyenkor sosem szabad hosszú távra gondolkozni, mert nem szerelemről van szó.

2017. ápr. 10. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Gyökér mint minden férfi. Főleg ha 20 és 25 között van akkor inkább lépj a tökére vagy használd ki. Tapasztalatom szerint csak jól rá lehet ba.szn.i velük. Majd meglátod te is milyen köcsögök.
2017. ápr. 10. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Igen a lyukadat imádhatja ,meghogy ingyen szétteszed neki,csak azt imádja,más nem. Ezeket is,azért csinálja ,hogy el ne veszítse az ingyen lyukát...
2017. ápr. 10. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

5-os teged nagyon kihasznalhattak a ferfiak. Te irtad ki ezt a hierarchias kerdest? Uzenem hogy en sem tartoztam soha a kemenymagba meg nekem is voltak ilyen idoszakaim mint neked es nekem is meg van a velemenyem a ferfiakrol de ennyire sose gyuloltem oket :D

Amugy hogy a kerdeshez is hozzaszoljak en is ugy gondolom mint a tobbiek,habar en kicsit feleslegesnek tartom hogy egy olyan nore koltsek akit nem szeretek. Na mindegy :D en orulok hogy boldog PARKAPCSOLATOM van akire szivesen koltok 😍

21/L

2017. ápr. 10. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Igen én voltam előző. Amúgy nem kihasználtak hanem gimnáziumban gúnyoltak évekig.Akkor még jól néztem ki csak ki voltam rekesztve. Most már nem fehérebb lettem, szedtem magamra, bőrproblémáim lettek.Nekem is van párkapcsolatom csak már nem úgy működik ahogy kéne. Bunkókkal meg összefutok sokszor. Kicsit kiakadtam úgyhogy kiírtam magamból az a vicces hogy sok hülye készpénznek vesz mindent. Azért mert valószínűleg mindig úgy gondolkodik az ember mint kiakadva.. mindegy. Egyébként tapasztalatból mondtam hogy nagyon gázok a 20-onéves férfiak többel ismerkedtem már nem is jutottunk tovább tényleg bunkó volt mind. Oké lehet ezt váltom ki a férfiakból de az idősebbekből nem mondjuk a harmincasokból. Milyen fura már?Nekem aztán mondhatják hogy van a korosztályomban normális férfi ezek után.Ha van akkor az elenyésző mennyiség lehet.
2017. ápr. 10. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Utolso!

Ne legy negativ!

Nem talalkoztal meg az embereddel!

2017. ápr. 10. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!