Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Egy pasi képes teljesen...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy pasi képes teljesen érzelmek nélkül szexelni?

Figyelt kérdés

Nem kell, hogy szerelmes legyen belém, elég ha csak kedvel valamennyire.

Hónapok óta fűz egy pasi, akinek tudom, hogy csak arra kellenék, és nálam elérte, hogy kicsit kötődjek hozzá érzelmileg.

Tudom, hogy egy két alkalom lenne, szóval nem fűzök hozzá semmi reményt. Engem csak az érdekelne, hogy ha ilyen hosszú ideje képes a nyomomban lenni, beszélgetni velem, figyelni rám, akkor valamennyire azért kedvel?

Vagy képes lenne, csak azért elviselni mert kell neki a testem?

Amúgy van sok közös témánk, szóval baráti szinten is tök jól el tudunk beszélgetni.

Nekem csak az lenne fontos, hogy utána ne legyünk rosszba, mert azt hiszi hogy tartozik nekem bármivel is. Nem akarok most komoly kapcsolatot. Az se baj ha csak haverok maradunk. De nyilván azok sem leszünk, ha kicsit sem kedvel, és tényleg csak arra kellek.

23L (39F)


2017. ápr. 10. 11:50
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Erre teljes mértékben képesek vagyunk.
2017. ápr. 10. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
0%
Egy pasi csak úgy tud szexelni,nekik nem kellenek érzelmek...
2017. ápr. 10. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Simán lépesek vagyunk rá,gondolj bele abba hogy egy örömlányhoz elmegy egy pasi ott sincs érzelem,És mennyien eljárnak mégis!
2017. ápr. 10. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
65%

En js kepes lennek pedig no vagyok

22l

2017. ápr. 10. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
47%
Természetesen. Igen hogyne tudna. Faasz feláll Ész megáll
2017. ápr. 10. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
16%

" De nyilván azok sem leszünk, ha kicsit sem kedvel, és tényleg csak arra kellek.

23L (39F)"


te komolyan elhitted egy pillanatra hogy komolyra kellesz egy 40 es csávónak..ne röhögtes már...

te jó ég hogy lehetnek ennyire naívak egyes nők...XDDDD


gratulálok h megb/*/szattad magad egy 40 essel, még sok ilyet, csak necsodálkozz pár év mulva nemkelesz egy kordbelinek sem, mert értékrendileg egy nulla leszel.

és jön amjd a kezdőszett: 35 évesen élsz egyedül 5 macskával, mert "senki nem volt hozzám való"...hahahah

szánalmas!!!!

2017. ápr. 10. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Biztos van olyan mindkét nemből, de annak nincs sok értelme.
2017. ápr. 10. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
73%

Kedves 6os! Honnan veszed azt a hülyeséget,hogy majd nem kel el később a saját korosztályába??! Attól,mert volt egy 40-es férfival...

Max nem mondja el és sose derül ki,idióta!!

2017. ápr. 10. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
90%
Kicsit sok az ellentmondás az írásodban. Nem akarsz kapcsolatot, akkor miért érdekel, hogy miután lefektetett lelép e. Ráadasul az elején azt írod, hogy kötődsz hozzá. Milyen bonyolultak vagytok ti nők... Egyébként tudunk érzelem nélkül szexelni, de az ha nem adja magát hamar, akkor fölöslegesen nem pazarolnám az idő, hamar hagyom, szóval ő valószínű, hogy valamit érez irántad. De ezt mi nem tudhatjuk. Ja és a 4-esbe beleszerettem.
2017. ápr. 10. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
0%

idióta ám a tudod ki.

menj már ki a kis buborékvilágodból, és nézz már szét mi zajlik odakinn kedves 56os!

senkinek nem mondja el..jah seggéig "szewrelmes" msot is belé, de biztosan senkinek nem fogja elmondani..gyyáááááá


de hogy válaszoljak a kérdésre:

igen. egy normális férfi simán tud érzelem mentesen szexelni. én ilyenkor egy robot üzemmódba kapcsolok, csak egy darab húsnak nézem az aktuális csajt, és vadul helybenhagyom, kiélem minden vágyam rajta ennyi.

érzelem nincs részemről.

2017. ápr. 10. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!