Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Ti mit csinálnátok, ha másfél...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit csinálnátok, ha másfél év után kiderülne a párotokról, hogy nem is úgy hívják ahogy azt addig tudtátok?

Figyelt kérdés
Másfél év után eljegyzett a párom és utána tartottunk egy vacsorát ahova meghívtuk a családot, rokonokat. Remek volt minden, de egyszer odajött a párom egyik idős hölgy rokona és egy számomra teljesen idegen néven szólította meg, amire ő rögtön hallgatott. Akkor úgy nem is foglalkoztam vele, mondván öreg már szegény biztos összekeverte valakivel. De másnap csak rákérdeztem, hogy mi volt az és akkor mondta, hogy "Jajj te nem is tudtad? Igazából az a nevem, de sose tetszett és "fölvettem" egy másikat." Nyilván nem hivatalosan, de mindig mindenkinek az új néven mutatkozott be, így nekem is. Egy hangyabokányit kiakadtam. Ha erre most így nem kérdezek rá, akkor majd az oltár előtt tudom meg? Vagy mégis honnan kellett volna tudnom? Nem nézegetem az igazolványait...
2014. szept. 21. 22:20
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
61%

mésfél éve vagytok együtt és nem láttad még az igazolványát?..... WTF?

Nekem is van masodik nevem ( utonev) nm mondtam el a páromnak,csak amikor látta az igazolványom kérdezte hogy mi ez? ez is a "neved"?..... De ha jól értem: pl az eredeti neve Sándor akkor ő most Petiként mutatkozik be?

Furcsálom hogy majd 2 év alatt 1x sem "jöttél" rá,vagy néztél rá az igazolványára...

2014. szept. 21. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:

Nem szoktam igazoltatni, és a dolgai közt sem turkálok, mikor kellett volna hogy lássam?

Amúgy igen, pont úgy ahogy leírtad.

2014. szept. 21. 22:30
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
Semmit... Ez nem olyan, hogy egy teljesen más néven mutatkozott be, pl. Tóth Pál helyett Szabó László, mert körözi az Interpol... Bár érdekes, hogy nem mondta el, de nem nagy dolog.
2014. szept. 21. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
no problem- az új név tetszik neki, azon szeretné, ha hívnád
2014. szept. 21. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
0%
Most akkor megváltoztatta a nevét, vagy sem?
2014. szept. 21. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
85%

Nálunk is van ilyen a családban. Mindenki "Lacinak" hívja a férjem unokatesóját, csak a felesége hívja "Bélának". De neki mindkét neve az ő neve, csak a család ezzel szokta meg, a barátai és a felesége a másikkal.


Valahogy nem került szóba köztetek. De sosem találkoztál eddig a családjával, hogy ez nem derült ki?

2014. szept. 21. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:

A szülei meg a közeli rokonai is az új nevén hívják, csak ehhez a hölgyhöz valahogy nem jutott el, vagy fogalmam sincs.

Hivatalosan az a neve amit születésekor kapott. Csak másképpen hívatja magát.

2014. szept. 21. 22:59
 8/18 anonim ***** válasza:
46%

én örülnék :)

nézd át a papirjait a korába nem hazudott ? :P

2014. szept. 21. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
74%

Szerintem ez nem tragédia. Nekem volt egy osztálytársam régen, aki azt kérte, más néven hívjuk, ne az anyakönyvezett nevén. Mindenki így hívta, a tanárok is, a családja is, szinte már nem is emlékeztünk az eredeti nevére. Furának tartom, hogy a párod nem mondta el, de ezen azért kár kiakadni, tipikus bolhából elefántot eset.


Amúgy az egyik válaszolónak: exemmel 3,5 évig voltam együtt, egyszer sem láttam egy igazolványát sem, jelenleg fél éves kapcsolatom van, szintén nem láttam még igazolványt, ahogy ők se az enyémeket. Miért is kéne?

2014. szept. 22. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
97%
a mai világba?-láttam egyszer egy olyan jo csajt aztán kiderült pasi :P
2014. szept. 22. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!