Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok/nők szerintetek megér...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok/nők szerintetek megér egy próbát?

Figyelt kérdés

Van egy gyönyörű ismerősöm és nem olyan lány meg semmi..., de nekem nagyon bejön viszont én förtelmes csúnya vagyok szóval, ha felajánlanék pénzt neki szerintetek küldene érte cserébe magáról legalább 1db meztelen képet ? :D


Tegyük félre, hogy próbáljam meg magamtól mert már próbáltam, ti hogyan reagálnátok egy ilyen ajánlatra ismerősötöktől lányok/nők ?



2017. ápr. 12. 20:01
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem vagy troll vagy, vagy igen rossz emberismerő.
2017. ápr. 12. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Olyat úgy se küld normális csaj, amin látszik a feje is, amin beazonosítható, hátha felrakod utána a netre. Arc nélkül meg letölt bármilyent a netről, és elküldi neked :D Simán lúzer lehúzás :)
2017. ápr. 12. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
nem vagyok troll csak reményteli :D Viszont láttam már róla fehérneműs képet és szerintem nem találna pont olyan alkatú lányt mint ő :D
2017. ápr. 12. 20:08
 4/11 Linó03 ***** válasza:

Hát, ha én lennék, borzasztóan kiakadnék, egy életre megutálnálak, és többé nem állnék szóba veled.

Oka: számomra bármilyen szexuális szolgáltatás, vagy ahhoz kapcsolódó dolog, amiért pénzt kapsz, k*rválkodás.

2017. ápr. 12. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Engem sértene egy ilyen ajánlat. Na persze mindig van az az összeg amiért félre tudom tenni a büszkeségem. 😎
2017. ápr. 12. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Hát kérdező, engem is sértene egy ilyen ajánlat. Akkor már inkább egy csokor virág-vadon szedett is lehett-meg egy cizellált vallomás. :-)
2017. ápr. 12. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
70%

szerintem tök cuki vagy, hogy

1. förtelmesen csúnyának tartod magad

2. odáig vagy egy lányért

de valóban, ez a pénz dolog lehet, h sértené, bár, ha kicsit ribis típus, akkor fene tudja.

de tuti, h nagyon csúnya vagy? nem lehet, h csak te gondolod így magadról, másnak meg teljesen normális, átlagos vagy?

2017. ápr. 12. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
hivd el randizni és dugd meg olcsóbb
2017. ápr. 12. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Tuti az vagyok :D Ahogy fentebb írtam már próbálkoztam randira hívással és társaival :)
2017. ápr. 13. 13:02
 10/11 anonim ***** válasza:
Bizonyos penz osszegert biztos bevallalna, vagy ha talalkoznatok kettesbe mutatna valamit. Ha rossz veru lany mint a legtobbunk😝 Hiaba mondod hogy nem olyan lany, ha mar fehernemus kepet lattal rola, hidd el nekem hogy de olyan o is 😬
2017. ápr. 16. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!