Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Vannak itt lányok akik már...

Vannak itt lányok akik már csak abban hisznek, hogy itt találják meg a párjukat vagy csak próbát szerencsélnek itt?

Figyelt kérdés
Én szeretnék ismerkedni (19F), és te? Nyugodtan írj. Abból nem lehet baj. Max beszélgető partnerre lelünk.
2014. aug. 7. 16:49
 1/6 A kérdező kommentje:

Mindenkinek kívánom, hogy találja meg a párját.

De 18-21 között lányok írjanak privátot, persze beszélgetek szívesen, de én ilyen korosztályban keresek párt (vagy ami lesz belőle!). Köszönöm szépen :)

2014. aug. 7. 17:04
 2/6 anonim ***** válasza:
próbát szerencsélnek?????..... az igen :D
2014. aug. 7. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
*szerencsét próbálnak
2014. aug. 7. 17:18
 4/6 anonim ***** válasza:
Itt egy örök barátra találtam!Nem lehet semmi több,viszont azt hiszem elég fontos lett számomra.De néha egy barátság sokkal több mintha egy rövid kapcsi lenne,így boldog vagyok,és köszi az oldalnak!Nem bántam meg hogy 2 éve regisztráltam ide!
2014. aug. 7. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
#4-es hogyan ismerted meg a barátnődet? nyilván azon kívül, hogy kiírtál egy kérdést vagy ő írt ki.
2014. aug. 7. 19:00
 6/6 anonim ***** válasza:
😜Srácot ismertem meg,és egy általa kiírt kérdésre válaszoltam.Igy kezdődött,persze volt egy iszonyatosan nagy fellángolás,de mivel nagyon messze vagyunk egymástól így más nem lehetett.De mint írtam a barátság megmaradt mert valahogy nem tudjuk elengedni egymást,és hacsak írunk is,tudjuk a másikról hogy minden rendben van,ez megnyugtat mindkettőnket!Szeretem mint embert,tisztelem a munkásságáért éshát remélem egy nap igazán boldog lessz majd,egészen öregségéig!Csak becsűljék meg annyira,ahogy én tettem volna.Mert megérdemli!
2014. aug. 7. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!