Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miert nem nedvesedek be? Szex...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miert nem nedvesedek be? Szex utan allandoan kidorzsolodok, napokig faj a puncim. Mi lehet a baj?

Figyelt kérdés

Mindig teljesen felizgulok a baratomra, de csak rovid ideig vagyok nedves, aztan szaraz leszek teljesen, plusz meg szerintem az ovszer is ratesz egy lapattal, es szarit. Faj a szex es utana is napokig.

Nemreg ota vagyunk egyutt a parommal, hogy mondjam neki hogy vegyunk sikositot?

Illetve amikor ki vagyok dorzsolodve mit tudok vele csinalni? Valamilyen kremet kenjek ra?


2017. ápr. 16. 17:01
 1/6 anonim ***** válasza:
0%

próbáld ki gumi nélkül és húzza ki a parod időbe

lehet nem fogod birni a gumit én se birom

2017. ápr. 16. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Szerintem inkább nézz el egy nőgyógyászhoz, ha nemi életet élsz, amúgy sem árt, mert lehet, hogy van egy fertőzésed, vagy felborult a hüvelyflórád egyensúlya, amit egy hüvelykenet tenyésztéssel simán ki lehet deríteni és akkor kapsz rá kezelést és máris minden rendben lesz. Meg ha fertőzésed van, akkor ne felejts el szólni, hogy a barátodnak is írjanak fel kezelést, hogy nehogy utána ő visszafertőzzön.

Ugyanis ha valakinek semmilyen egészségügyi problémája nincs és tényleg kellően fel van izgulva, akkor szükségtelen a síkosító használata, ugyanis magától benedvesedik úgy, hogy ne érezze ezeket, amiket te itt most leírtál.

És írtad, hogy óvszert használtok, így feltételezem, hogy nem szedsz fogamzásgátlót, mert ha még azt szednél, akkor az is okozhat ilyen tünetet és akkor azt jobb leváltani, vagy egyáltalán nem szedni.

2017. ápr. 16. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Linó03 ***** válasza:
100%

Azért ez az időben kihúzás...

Hogy mondd meg, hogy vegyetek síkosítót? Szerintem így simán, nincs ebben semmi extra. Mondd meg nyugodtan, hogy kidörzsölődsz, és azzal elkerülhetnéd. Van, aki egyszerűen kevésbé nedvesedik/rövidebb ideig, nincs ezzel semmi baj.

2017. ápr. 16. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Szedsz fogamzásgátló tablettát? Mert okozhat Libidó csökkenést és hüvelyszárazságot .
2017. ápr. 16. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Hat azert elso..nagyon nem szeretnenk gyereket, es meg igy gumival is minden szex utan parazok nehogy terhes legyek. Megszakitasos modszerrel szerintem akkora stressz lenne rajtam hogy egyatalan nem izgulnek fel.

Bar a szuzessegemet ugy vesztettem el, es nem volt semmi gond, rendesen felizgultam, es vegig nedves maradtam, ugy, hogy nem volt a sracon gumi.

Tablettan mar gondolkoztam, de ha az is szarit akkor fogalmam sincs melyik vedekezesi modszer lenne a legjobb.

Mindenkeppen elmegyek nogyogyaszhoz, koszonom szepen mindenkinek a segitseget!:)

2017. ápr. 16. 17:17
 6/6 A kérdező kommentje:
Nem szedek tablettat
2017. ápr. 16. 17:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!