Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A lányok kb hány százalékát...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A lányok kb hány százalékát izgatja fel egy majdnem ismeretlen embertől kapott farokkép, tehát nem a párotoktól, hanem mondjuk rövid beszélgetés után. Mert mint tudjuk minket férfiakat fordított esetben izgat. Szóval lányok izgat titeket az ilyesmi?

Figyelt kérdés
2017. ápr. 16. 19:08
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
93%
Szerintem ez sok csajt zavarna.
2017. ápr. 17. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 anonim ***** válasza:
95%
Nem, hogy izgat, hanem ellenkezőleg taszít. És az az érdekes, hogy ő ezt pont másképp gondolja.
2017. ápr. 20. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 anonim ***** válasza:
93%
%-ot nem tudok írni, de engem tuti nem.
2017. ápr. 23. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 anonim válasza:
69%
engem izgat...
2017. ápr. 28. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 anonim ***** válasza:
41%

A hiba ott csúszik a számításodba, kedves kérdező, hogy férfi fejjel gondolkozol és úgy véled, mivel egy vadidegen puncijának fotója téged begerjeszt, ezért biztos fordítva is igaz. Hát nem. A nők nem férfiak, ők nem a farkuk, hanem az érzéseik után mennek. Az a farok csak akkor izgatja őket (a legtöbbüket) ha a kedvesüké van a képen.

A konklúzió: érzelmi szálak nélkül nem érdekli őket farok.

Kápízse?

2017. ápr. 28. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 anonim ***** válasza:
33%
Nem izgat fel. Undorító ha valaki ezt csinálja.
2017. máj. 4. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 anonim ***** válasza:
48%

Ha előtte egy jót beszélgetünk, érdekes, kedves embernek ismerem meg, és nem tolakodó módon kapok intim képet, akkor esetleg talán. Ha nem is izgat, de adott esetben rámondom, hogy szép, büszke lehet rá.

Ha valaki rögtön ezzel nyit, az nem jó pont nálam sem.

2017. máj. 23. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 anonim ***** válasza:
0%
Meg értetted kérdező?
2017. máj. 23. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 anonim ***** válasza:
100%
Hát én nekem lány létemre tetszik az ilyesmi, barátomnak meg fiú létére nem. Szóval igen, van ilyen is, ugyanis minden ember más, felesleges az általánosítás.
2017. máj. 23. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 anonim ***** válasza:
0%
Aki egy épkézláb mondókával nem tud előállni és a fasz-ával "büszkélkedik" az szerintem több mint nevetséges...
2017. máj. 23. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!