Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » De most őszintén, titeket mi...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

De most őszintén, titeket mi a fene vonz egy tini lányon?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Egy 20 éves srác vagyok. A húgomnak köszönhetően ismerek pár 14 év körüli lányt, de semmi vonzót nem látok bennük/rajtuk... Egyszerűen nem tudom, hogy mások miért vonzódnak ennyire hozzájuk. Én lennék a vak? Vagy egyszerűen nincs szerencsém olyan fiatal lányokhoz, mint nektek? Olyan helyen lakom, ahol csak normális lányok vannak? Nem tudom... Húgom sulija Pesten van, mint az enyém, és szokszor voltam már ott, de akárhányszor megnéztem a hetedikes, nyolcadikos diák lányokat, sosem láttam vonzó leányzót... Suli után általában a haverjaimmal csavargok a városban, bulizni is szoktam, de semmi. 1 héttel ezelőtt volt, hogy kint ültünk egy parkban, a barátnőm is ott volt, és elment 2 lány előttünk, én ránézésre megmondtam, hogy 13 évesek, a haverjaim meg azt mondták, hogy ne hülyéskedjek már, 16 évesek simán megvannak. Ketten utánuk is mentek, aztán úgy jöttek vissza, hogy igazam volt... Akkor ez most azt jelenti, hogy velem van a baj? Elkéne menjek egy szexuálpszichológushoz?

2017. ápr. 18. 20:44
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
100%
Nincs semmi bajod!
2017. ápr. 18. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
92%
jól gondolkodsz, te legalabb nem vagy pedofil.
2017. ápr. 18. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
82%
2. Aki a 14 évesekhez vonzódik, egyébként sem pedofil. Az első hozzászóló voltam.
2017. ápr. 18. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 A kérdező kommentje:
Jó tudni, hogy velem semmi baj sincs!
2017. ápr. 18. 20:53
 5/24 anonim ***** válasza:
75%

Finom, fiatal, puha bőrük van. Édesek, ártatlanok, nem érte őket még csalódás az életben és ezért nem is keserűek, gyanakvóak. A húsuk olyan friss, édes mindenhol. Olyan rajongással tudnak szeretni, ahogy te is szeretted az első szerelme(i)det kamasz korodban.


(Azt meg kvára nem értem hogy miért csak egy dolgot fogadtok el egy általános igazságként. Van akinek ez jön be, van akinek meg az. Veled van baj amiért a szőkék jönnek be neked, vagy velem amiért a barnák? Vagy talán egyik sem? - Na itt is ilyen a helyzet)


21/f, egyetemista, 16 éves barátnővel; 21/pedofil; 21/nemnormális

2017. ápr. 18. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
54%
hat ha a törvényt nézzük akkor nem pedofil de egyébként igen, ne mondja nekem senki hogyha egy felnott ember egy 14 evesel kikezd az normalis.
2017. ápr. 18. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
71%
Én imádom a fiatal csajszikat, nagyon szexik.
2017. ápr. 18. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 A kérdező kommentje:
Én már nem tudom mi a normális ebben a világban...
2017. ápr. 18. 20:59
 9/24 A kérdező kommentje:

Bocs, nem írtam...

Kort és nemet is írjatok, ha lehet!

2017. ápr. 18. 21:01
 10/24 anonim ***** válasza:
86%

gyerekek, már nincs olyan, hogy normális, az objektivitás ideje lejárt a posztmodernnel...

nincs egységes világkép

van, akinek ez jön be, van akinek az

ha neked nem jön be, tök oké, nem kell, amúgy szerintem is fura, mert más érzelmi, értelmi fejlettség

de ha bejön, és találsz valakit, akivel szeretitek egymást, és tudsz rá várni, és nem erőltetsz semmit, akkor csináld, élved, lehetsz 16 évessel 21 évesen.. az nem durva

az a durva, hogy 30 éves férfiak 9 éves lányokkal házasodnak Idiába

2017. ápr. 18. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!