Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Felnőt férfiaknál normális...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Felnőt férfiaknál normális hogy felesege mellett önkielégítést végez más nők képeire?

Figyelt kérdés
2017. ápr. 21. 17:46
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Az önkielégítés normális de hogy más nőre hát eléggé bunkó dolog. Nem hiszem hogy fordítva örülne ha az asszony más pasik képeire masztizna
2017. ápr. 21. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
28%
Az én képeimre is veri egy nős pasi nem tudom, hogy a felesége tud e erről, de szerintem igen normális. 19/N
2017. ápr. 21. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Az önkielégítés természetes, elég kevés nő hajlandó megadni azt a mennyiséget, amire egy férfi vágyik, viszont más nők képei nem tudom hogy miért kell ehhez. Ennyire nincs fantáziája?
2017. ápr. 21. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
64%

szerintem amíg csak a képet használja nem baj, mindenki fantáziája másokról, ami nem baj, vannak vágyak, szép egyedek

az a baj, ha nem elég a fantáziálás, és máshoz nyúl

és ezt nőként mondom

2017. ápr. 21. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Azt gondolom tolerálható, a "más képek" inkább csak a kíváncsiság miatt lehet...
2017. ápr. 21. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
57%
Szerintem teljesen normális dolog, hogy egy új nő látványa izgatóbban hat egy férfire, mint az állandóan mellette lévő. Akárki akármilyen erkölcscsősz szöveget is nyomat itt. És ha ettől izgul fel gyorsabban, ám tegye. Lehet,a feleségéről nincs is képe. :)
2017. ápr. 21. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
34%
Egyik sem normális. Sem a rejsz, az meg végképp nem, hogy másról fantáziálgat.
2017. ápr. 23. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!