Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Van itt még olyan aki mellbimb...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van itt még olyan aki mellbimbó szopogatástól elélvez?

Figyelt kérdés

nekem csak pár napja siierült, akkor voltam olyan pasival aki előjátéknál sokáig szopogatta a mellbimbóm és közben a popsi lyukamat izgatta ujjal és ettől akkorát élveztem mint még soha pedig a puncimhoz hozzá se nyúlt.

23/l


2017. ápr. 22. 12:10
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
0%
Nem tudom, de én is szívesen megcsinálnám ezt veled. :D
2017. ápr. 22. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
51%
Nekem olyan volt, hogy a barátnőm melleit nyalogattam és attól elélveztem, még behatolás előtt:))
2017. ápr. 22. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
51%
Baratnom is siman elelvez ezektol! Foleg ha meg a popsilyukat is nyalom kozben!
2017. ápr. 22. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
74%
anuszodtol elveztel el, nem a mellbimbodtol, dinka
2017. ápr. 22. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Orgazmusom még nem volt csak attól,de felizgat nagyon,nedvesedem is rendesen.:)20/L
2017. ápr. 22. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Én fiú vagyok, és egyszer sikerült elmennem úgy, hogy barátnőm csak a mellbimbómat izgatta.


19F

2017. ápr. 22. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Nekem még 17 évesen volt egy barátnőm, aki eltudott menni, ha csak a mellét izgattam. Elég vad volt, mert bárhol lehetett egyszerűen a városban, ha egymással szemben álltunk kicsit zártan.
2017. ápr. 22. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
F vagyok és sokkal nagyobbat tudok így évezni mint tradicionális eljárással. (segglyuk izgatás nélkül is sőt az qrvára nem kell :))))
2017. ápr. 22. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

#8 folyt.


És ahogyan már mások is mondták előnye hogy bárhol lehet... :))))))))

2017. ápr. 22. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Van. De eddig csak egy embernek sikeruét eljuttatnia igy a csucsra, de neki eleg sokszor :D
2017. ápr. 22. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!