Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok! Benne lennétek egy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Benne lennétek egy ilyen típusú nyitott kapcsolatban?

Figyelt kérdés

Nagyon szeretnék társat, de azzal sajnos tisztában vagyok, hogy a nyaláson kívül nem sok eszközt adott nekem a sors a nők kielégítésére. A méretem az eddigi tapasztalatok alapján nem igazán elég az örömszerzéshez. Nyalással mindig ment a dolog, de rendes szexel nem tudtam még nőt a csúcsra juttatni, volt olyan, aki mondta is, hogy nem sok mindent érez. :/


Eddig sajnos emiatt minden nővel szétmentünk, hiába ajánlottam fel neki azt, hogy a jelenlétemben és/vagy a tudtommal nyugodtan szexelhetne a rendes méretekkel rendelkező szeretőjével. (Nem összrvissza mindenkivel, hanem ha akart volna, tarthatott volna szeretőt a tudtommal, akinek rendes pénisze van.)


/ Egy ideje foglalkoztat az erényöv is. :/ :( /


Nagyon teljesíthetetlen vágy ez, hogy legyen ilyen testi adottságokkal is egy párom? A fent leírt kompromisszumot komolyan gondoltam, nem akarok senkit arra kényszeríteni, hogy beérje csak orállal a kedvemért!


A korrekt válaszokat előre is köszönöm!


29/F



2017. ápr. 22. 12:56
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
3%
Nincs olyan hogy igazán kicsi ... Max te nem tudod használni .... Az exemnek elvileg nagy volt bár sose érdekelt és a jelenlegi párom közepes méretekkel rendelkezik és mégis jobban élvezem vele ... Szóval max te vagy a béna 19/L
2017. ápr. 22. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
92%

Megnézném egy 4 centissel mit kezdesz első.

Bár már ott felröhögtem, hogy a tipikus sztorit nyomod, már megint a nagyfarkú ex meg a kisfarkú aktuális... Uncsi, raláljatok ki jobbat :D

2017. ápr. 22. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
25%
1. A következő párodnak kicsi lesz, az azutáninak megint közepes, utána megint közepes, és az azt követő párodnak valamivel nagyobb.
2017. ápr. 22. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:

#1: Most jobb, pedig kisebb... és társai. Bla-bla. Könyökömön jön ki, annyit hallottam már.

Mégis volt, aki már ránézésre közölte: "Hát... nagyobbakhoz vagyok szokva, de próbáljunk rá."

Aztán megkérdezte, mikor teljeaen bent volt, hogy ez az egész? :(


Egy mereven 9-10 cm-es hosszúságú, és olyan 3 cm vastag pénisszel szerinted?


Kövezzetek meg érte, de társra viszont vágyok, de azt sem akarom, hogy miattam szenvedjen. :(

2017. ápr. 22. 13:09
 5/19 anonim ***** válasza:
86%

Bennr lennek.

Es szep gesztus toled ez!

2017. ápr. 22. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
91%
Ha ez mind igaz amit leírsz ,és törődnèl velem,szeretnénk egymást,nem érdekelne hogy 10cm vagy 16... nem hinném,hogy nem tudnék 10 centitől elmenni,persze kutya pózban biztos nem,de lovaglóban igen. Ha tényleg olyan jól nyalsz,meg jó vagy az ágyban is,és az élet más területén is jól kijövünk egymással,hidd el,nem tartanék melletted szeretőt. Nem duma,hogy ha szerelmes vagyok,akkor nem érdekel hogy mekkora szerszám van a lábad között,ha törődsz velem.
2017. ápr. 22. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:

Megértem hogy társra vágysz, és azt is, hogy ez gond neked, hiszen tényleg kicsi. De nem vagy vele egyedül, nézz körbe egy testépítő terem öltözőjében, aztán büszke leszel mindjárt, és sokuknak azoknak is van csajuk. Sok nő egyébként el sem tud jutni hagyományos módon, csak orálisan izgatva a csiklóját, csak fiatalon egyszerűbb a pasit hibáztatni.

Az erényövet meg felejtsd el, mert csak ártasz vele, meg az olyan nők, akiknek nem a méret a legfontosabb, nem biztos hogy tolerálják az ilyen fétiseket.

2017. ápr. 22. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
Az erenyovet felejtsd el amugy benne lennek ha bejon a pasi es a hetkoznapi dolgokban ossze passzolunk.
2017. ápr. 22. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
0%
Müttesd meg.Vagy keress törpét.
2017. ápr. 22. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
Ha minden stimmel, sztem egy felcsatolhatóst is beszerezhetsz, nem kell oda másik pasas a nőnek
2017. ápr. 22. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!