Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok! Benne lennétek egy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Benne lennétek egy ilyen típusú nyitott kapcsolatban?

Figyelt kérdés

Nagyon szeretnék társat, de azzal sajnos tisztában vagyok, hogy a nyaláson kívül nem sok eszközt adott nekem a sors a nők kielégítésére. A méretem az eddigi tapasztalatok alapján nem igazán elég az örömszerzéshez. Nyalással mindig ment a dolog, de rendes szexel nem tudtam még nőt a csúcsra juttatni, volt olyan, aki mondta is, hogy nem sok mindent érez. :/


Eddig sajnos emiatt minden nővel szétmentünk, hiába ajánlottam fel neki azt, hogy a jelenlétemben és/vagy a tudtommal nyugodtan szexelhetne a rendes méretekkel rendelkező szeretőjével. (Nem összrvissza mindenkivel, hanem ha akart volna, tarthatott volna szeretőt a tudtommal, akinek rendes pénisze van.)


/ Egy ideje foglalkoztat az erényöv is. :/ :( /


Nagyon teljesíthetetlen vágy ez, hogy legyen ilyen testi adottságokkal is egy párom? A fent leírt kompromisszumot komolyan gondoltam, nem akarok senkit arra kényszeríteni, hogy beérje csak orállal a kedvemért!


A korrekt válaszokat előre is köszönöm!


29/F



2017. ápr. 22. 12:56
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
59%
Eleve nem jönnék össze olyan pasival,ki csak nyalni tud és mást nem. Mivel a nyalást nem élvezem,nekem szexre van szükségem. Szóval felejtős. Lehet lepontozni
2017. ápr. 22. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
91%

na, te pont nekem való lennél, mert én meg a nyalást imádom :D

a sima szex nem nyújt nagy élvezetet

az análba meg pont az a jó, ha kicsi ;)

2017. ápr. 22. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
91%
Egyébként lehet unalmas a kicsivel jobb duma,de van benne logika.Sok nő szereti ha keményen megdugják és egy olyan hölgynek akin nem ment még át 30 farok nem igen hiszem h élvezetes lenne ha egy 22centissel rommá kúrják.A kisebbel meg lehet vadulni..
2017. ápr. 25. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
47%

9-10 centi? Az ,kedves kérdező, nem kicsi (nem is nagy) a nők voltak túlságosan szétlyukasztva akikkel voltál. Egy átlagos női hüvely 8-10 cm, és a nagy 19-22 cm-s péniszekkel semmit nem értnek a tulajdonosai mert csak fájdalmat okoznak a hölgyeknek. Örülj, hogy jó nyalási tehetséged van. Aki igazán szeret az nem CSAK a szexért szeret, hanem a lelkedet és az egész valódat is szereti. Ne légy elkeseredve biztosan meg fogod találni a párodat aki mindennel együtt elfogad. És ha csak pusztán a kérdésre akarnék válaszolni, és csak a szex szempontjából nézem én belemennék ha szeretnélek. Viszont lehet, hogy sokan azért nem mentek bele, mert akartak adni neked esélyt másnál (Nem szépítem a dolgot) aki esetleg kisebb/szűkebb odalent.

20/L

2017. ápr. 25. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:

Van olyan szexuális (kisegítő) eszköz, amit a brére húzhatsz és növel rajta... nem próbáltad még ki? Amúgy a story szerint elviekben ki lehet elégíteni egy nőt 10 centivel is, tehát az #1-es válaszban is van valami haver. Mondjuk nem irigyellek, azt nem mondom.


25f

2017. ápr. 25. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
18%
Mennyi beteg ember egy rakáson! Aki meg megmondja a tutit, a 11-es, ő meg le van pontozva! Ő egy igazi nő! Egy normális nőt meg kell dugni! Az a szex! A nyalás az csak előjáték! Ennyit nem tudni... Lúzerek!
2017. ápr. 25. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
16os eggyet nem értek.Miért nem fogod be a pofád?:D Azt hiszed hogy ha nyallerkodsz a csajnak majd akkor az öledbe ül te majom fasz?:DD
2017. ápr. 25. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
100%

Aki azt hiszi, h egy nőt meg kell du@ni mint az állat, az téved. Aki kicsit is ismeri a női anatómiát, tudja, hogy a csiklótól tudnak a nők elélvezni. Az a kevés, akinek a hüvelyi szexel is megy, nagyon szerencsés.

Nem mondom, h néha nem esik jól egy férfias, erős szex, de nem élvezünk el tőle, csak nagyon kevesen.

Viszont egy jó nyalás, - amit nagyon kevés pasi tud, mert nem élvezik, és azt hiszik, mint a 16-os, hogy egy nőt keményen meg kell ba@ni -, mennyekbe tud repíteni egy nőt. Azok a nők nem szokták a nyalást élvezni, akiket még nem nyaltak ki megfelelően.

35 N

2017. ápr. 25. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Benne,de nekem nem kéne pluszba szerető,mert amúgyse kívánom a szexet. Mondjuk azt sem szeretem,ha nyalnak.
2017. ápr. 25. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!