Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » 12dikes vagyok,19/L. Ma a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

12dikes vagyok,19/L. Ma a szomszédos osztályból egyik lány meglátott egy beszélgetést a telefonomban és fenyeget vele. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
A padtársam egy fiu, aki hiányzott a suliból pénteken. Kapcsolatban vagyunk kb 3 hónapja, mert amúgy is mindjárt vége a sulinak, ha összeveszünk sincs már sok. Lefeküdtünk párszor és most is azt beszéltük hogy mikor jön át újra, hogy lefeküdjünk. 2 barátnőmön és az ő egyik haverján kívül senki nem tudja h együtt vagyunk, és ez így is jó, mert piszkálnának. Na a lány a másik osztályból látta az SMSeim mikor leejtettem a telefonom. Kb 14 éve ismerem, azóta utáljuk egymást. Simán elmondja mindenkinek ha nem csinálok valamit, és sajnos hinnének is neki. Mit tegyek? Nem akarom, hogy az utolsó kb 2 hónapban az legyen a téma,hogy a padtársammal szexelek... :(
2017. ápr. 23. 19:23
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%

szerintem ezen ne aggódj, mindjárt vége a sulinak, ez a 2 hét már semmi, utána meg úgysem látod soha többé őket

amúgy meg, és ha kiderül?! szerintem semmi bajod nem lenne tőle

amúgy hajrá, én is érettségizem, sok sikert

2017. ápr. 23. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
Ha zsarol az bűncselekmény ... Csak szólok 🙂
2017. ápr. 23. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim válasza:
100%
Szia :) En az eletben azt tanultam meg hogy a legjobb út a legegyenesebb. A lánnyal hiaba beszelnel mert ha utal ugy is egy rossz májú kis g *i. Ha kiderül ne törődj vele. Nem fognak riba*cnak titulálni ha 19 eves vagy es *em fekudtel mar le a fel világgal. Egyebkent is ha kapcsolatban vagytok es szeretitek egymást akkor vallaljatok fel :) üdvözlettel egy 20 eves ficko
2017. ápr. 23. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
19 éves vagy, szerintem szard le, ennél jóval nagyobb gondod is lesz még az életben, csak idő kérdése, szóval ha zsarol mond meg a csajnak hogy k*vára lesz*rod csináljon amit akar.
2017. ápr. 23. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
25%
Én tudok egy fantasztikus megoldást!😊 27/F
2017. ápr. 23. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 Dr.LaDePanda ***** válasza:
16%
ha összevesznél vele itt vagyok én :) írj bátran. 20/F :)
2017. ápr. 23. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
Erdélyi vagyok, nálunk még van kb 1hónap az érettségiig. És a suliban a rosszindulatúság eléggé elterjedt... nem ez lenne az első, h megpróbálnának mindent megtenni a kapcsolatunk vége érdekében. Szóval nem szeretnénk ha kitudódna, mert itt mindenre képesek... :( RIP normalitás (tisztelet a kivétel)
2017. ápr. 23. 19:54
 8/18 anonim ***** válasza:
81%
Bocs de ez elég gyerekes. Ki nem szarja le hogy mit gondolnak? Ha meg ennyivel képesek tönkretenni a kapcsolatot, akkor amúgy se tarott volna sokáig.
2017. ápr. 23. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
Utolso. Nem tudod mire képesek. Tanároknak hazudoznak h kicsapják az embereket a suliból stb. Ha kicsapnának akkor én kb ilyenért a 6-7dik eset lennék.
2017. ápr. 23. 20:12
 10/18 anonim válasza:
100%

Szerintem nem baj ha ki tudódik elvégre már felnőtt..

És a szex nem átlagos egy kapcsolatban?! Nem?

Egyátalán mi köze van annak a csajnak hogy mit csinálsz vagy csak féltékeny hogy neked van barátod..ezt nem kéne szégyelni. Az gáz amit ő csinál.

2017. ápr. 23. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!