Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Volt már olyan veletek, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt már olyan veletek, hogy egy fiú/lány megtetszett nektek ( akár régebbről ismert, akár buliban meglátott ), de azért nem mentetek oda hozzám, mert úgy éreztétek, hogy ő "túl szép" hozzátok?

Figyelt kérdés

A válaszokat előre is köszönöm!


Sárky


2009. máj. 17. 10:31
 1/6 anonim ***** válasza:
75%
hát van ilyen igen.először fel kell mérned magad hozzá képest hanem akarsz kosarat kapni.
2009. máj. 17. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Rengetegszer.
2009. máj. 17. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Olyan már volt persze, hogy csak úgy nem mentem oda egy lányhoz, de sosem azért, mert nem tartottam magam elég jónak neki.
2009. máj. 17. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Hát figyi. Én pont ellentmondanék, mert én nő vagyok, nagyon sokan utánam fordulnak az utcán meg leszólítanak, ha barátnőkkel megyek bulizni mindig hozzám jönnek oda, és nekem mégsem az úgynevezett idálok tetszenek, hanem mindig kizárólag a visszahúzódó, csendes mások által nem éppen szépnek nevezett emberek.. Különben én sosem a külső alapján döntök, hanem hogy van e kisugárzása az illetőnek vagy sem.Szóval azok kellenének, akik biztos nem fognak leszólítani pont amiatt ami a kérdésed volt.. Épp ezért mindenkinek azt javaslom mindig meg kell próbálni, tudod a halálos ágyadon sosem azt bánod meg amit megtettél hanem amit nem.. sajnálom hogy vannak bunkó nők akik miatt félni kell a visszautasítástól, mert nem tudnak uvdariaak lenni.
2009. aug. 11. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
előttem szóló hölgynek igaza volt. én is rengetegszer nem szólítottam le egy csajt,pedig eléggé feltűnően bejöttem neki mások szerint. Muszáj erőt venned magadon egyes esetekben. Hidd el én is bánok sok ilyen lehetőséget.
2009. aug. 12. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
A külső egyáltalán nem minden. Persze az sem igaz, hogy nem számít, mert ha egy teljesen ismeretlent látsz meg, nem fogod megállapítani milyen ember, max felszínesen a viselkedéséből...de előszőr persze, hogy a külső vonz mindenkit. Egyébként engem sem a kigyúrt Adonis-ok tetszenek és a nagydumások...na meg a szőke hercegek...inkább átlagos ffiak..de legyenek tisztességes és értelmes emberek! Azzal fogsz később valamit elérni..nem azzal, hogy van egy bombanőd és minden pasi megfordul utána...ráadásul, ha még buta is...szóval nincs olyan, hogy valaki túl szép a másikhoz. :)
2009. szept. 29. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!