Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Fiúk! Egyéjszakás kalandban...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Egyéjszakás kalandban is kényeztetitek a lányt orálisan?

Figyelt kérdés
2017. ápr. 24. 21:40
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:

Kérdező neked van igazad ne izgulj. Én alapból nem viszek haza olyat aki nem igényes, s ha szexre kerül a sor, akkor én szeretem ha a lány is elégedett. A nélkül nem sokat ér az egész.

A fenti (2. és 3.) egoista barmok valószínű pézzel, meg apa autójával kitömve, akikre 15-16 éves csajok tapadnak a dizsiben, s nem tűnik fel, hogy húz fölött ez már ciki.


Szóval kérdező: amelyik srácod nem akar olyat amire neked igényed van, hajtsd el a pi...csába.! ;)


40F

2017. ápr. 24. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 A kérdező kommentje:
Alapvetően egyszer voltam ilyen szituban, és elég nagy csalódás volt, igen. Mert ott is az volt a válasz, hogy hát nem szerelmes. És akkor mi van? Én sem voltam az.
2017. ápr. 24. 22:06
 13/28 anonim ***** válasza:
Nem, mert nem élek egyéjszakás kalandokat. Amúgy igen, komoly kapcsolatban mindig kinyalom a mézescsuprot. :)
2017. ápr. 24. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:
85%

én ha belemennék megtennék mindent a partneremért :)

én is úgy élvezem a legjobban ha a másik élvezi :P

egyik régi levelező társam mondta, hogy még egy éjszakásnál is úgy kell bánni a nővel, mintha királynő lenne :P

szóval kényeztetném, talán még akkor is ha önző lenne :D


24F

2017. ápr. 24. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:

Szerintem a szex része ez is! Igaz, nekem még csak egyszer volt "egydélutános" kalandom, de abba is bele adtunk mindketten apait-anyait! :-D Ha a lány ápolt, és ha csak szexet is akarok tőle, akkor is alap az orális kényeztetés. Igaz, én rettentően szeretem csinálni! :-) És többnyire kapni is szerették eddig a partnereim. Úgyhogy száz szónak is egy a vége: Igen! Nagyonis! :-)

40+Ffi

2017. ápr. 24. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:
nem teszek különbséget h most egyéjszakás vagy rendszeres szerető.. testileg lelkileg kényeztetem
2017. ápr. 25. 05:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:
Igen, mert szerintem úgy a jó az élmény.
2017. ápr. 25. 06:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:

Attól függ. Ha hivatásos, akkor nem. Ha ismerős, vagy párkeresőn, szexpartner keresőn felszedett csajról van szó, ahol mindketten a szexért vagyunk, és a pénz szóba sem kerül, abban az esetben igen, hiszen oda ő is azért regisztrált, hogy rendesen kielégüljön, és ha már engem választott, ez a minimum, amit adhatok :)

40/F

2017. ápr. 25. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:
Elég szar lehetett az eddigi szexuális életed , ha téged kényszeritettek.
2017. ápr. 25. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:
87%
Én minden kalandomnál ugyan úgy leszoptam a srácot mint a barátomat illetve ugyan úgy ki is nyaltak! Szexel jár az orál, elég szomorú, hogy ezt nem gondolja így nagyon sok ember! 21L
2017. ápr. 25. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!