Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Fiúk! Egyéjszakás kalandban...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Egyéjszakás kalandban is kényeztetitek a lányt orálisan?

Figyelt kérdés
2017. ápr. 24. 21:40
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:

Sok kalandom volt, és szerintem kölcsönös kell hogy legyen az orális szex. Kivétel persze van, vannak olyan helyek ahol nincs lehetőség tisztálkodni. De akkor kölcsönösen nincs...

Amin csodálkoztam: voltak csajok (nem sok), akik nem akarták hogy kinyaljam őket. Egyik azt mondta, hogy még egyetlen pasi sem nyalta ki úgy hogy jó lett volna neki. Egy másik meg azt mondta, hogy nem szereti ha nyalják, és amúgy is nedves szokott lenni rögtön, neki nem kell... De a többi persze nem tiltakozott :D 30F

2017. ápr. 25. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:

Velem egyszer volt, hogy nem nyaltam ki a csajt. Kaland volt, a csajnak elég sűrűn váltogatta a pasijait. Sokan végig mentek rajta. Azt hallottam hogy összeszedett már néhány nemi betegséget. Valami nem stimmelt a szagával. Őt inkább nem nyaltam ki, meg persze használtam óvszert.

De ez egy nemnormális dolog, furcsa helyzet. Normális helyzetben alap a nyalás. Nekem nincs bajom azzal hogy sok szexpartnere volt, csak jobb ilyenkor vigyázni...

2017. ápr. 25. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:
19. vagyok Bocs elirtam, kényszeritésnek olvastam.
2017. ápr. 25. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:
Igen, abban az egyben, ami volt, adtam rendesen! :)
2017. ápr. 25. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. Hát, akkor úgy tűnik tényleg kifogtam egy nagy parasztot.
2017. ápr. 25. 20:04
 26/28 anonim ***** válasza:
Kifogtad, ez így van. Valamikor régen egészen sokat beszélgettünk egy lánnyal a tapasztalatainkról. Sajnos a pasik egy része ilyen, bár a többség talán nem. Nekem 1-2 lányt kivéve egész jó tapasztalataim voltak. Ez a lány viszont azt mondta, a pasijai kb harmadával nem érezte igazán jól magát, az önző hozzáállásuk miatt.
2017. ápr. 25. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:
Alap :) A jó szexhez hozzátartozik a hosszú előjáték, izgatás, kényeztetés, stb. úgy lehet igazán élvezni. És ez akkor is igaz ha éppen egyéjszakás kalandról van szó, sőt ilyenkor még izgalmasabb felfedezni a csaj testét lépésről lépésre haladva :) 28/F
2017. ápr. 26. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim válasza:

Balatoni nyaralas alkalmaval egy ejszakas pasi ugy kinyalt mint meg soha azota se senki.

..Habar ez kolcsonos volt...egy ejszaka igy belefert minden reggelig.

2019. szept. 28. 05:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!