Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Élvezni fogom valaha is a szexet?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Élvezni fogom valaha is a szexet?

Figyelt kérdés

Szóval kicsit több mint egy hete voltam egy házi buliban és féljózanul el vesztettem a szűzességem.Igazából nem is akartam csak ugy voltam vele akkor abban a helyzetben, hogy "ahh tök mindegy"SZÖRNYŰ volt, nem is csak a szex, az egész helyzet.Azóta maszturbálni sem tudok, mindig ez jut eszembe és szószerint hányingerem van tőle.

Amúgy előző barátommal pettingig jutottunk, de azt élveztem.De most undorító, bűnös dolognak tartom az egészet...



2017. ápr. 25. 15:35
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Hibáztál,beismerted,mindenki követ el néha hibát.

Majd ha jön valaki az életedbe,akihez nagyon vonzódsz akkor megváltozik minden,ne aggódj.

2017. ápr. 25. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Igen, ne aggódj.

De nem kevés időnek kell addig eltelnie.

Neked magadnak is meg kellene változnod.

2017. ápr. 25. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!