Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Fogom valaha élvezni a vezetést?

Fogom valaha élvezni a vezetést?

Figyelt kérdés
Lassan a kötelező órák felénél tartok, de nem érzem, hogy menne a dolog. Mintha nem látnék ki a kocsiból, nem érzem az autót és olyan, mintha olyan dolgokat nem tudnék, ami mindenki más számára evidens. Még egyszer sem volt olyan, hogy óra után ne lett volna rossz kedvem és már egyáltalán nem is várom, hogy menjek vezetni.
2016. nov. 29. 20:18
 1/8 anonim ***** válasza:
56%
Nem biztos. De minek kezdtél bele, ha nem is érdekel a dolog?
2016. nov. 29. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Érdekel és szeretnék vezetni, de nem érzem, hogy bármi sikerélményem lenne. Úgy érzem, hogy kicsi vagyok hozzá (nem a korom miatt).
2016. nov. 29. 20:38
 3/8 anonim ***** válasza:

Ezzel mindenki így van, hidd el!

Az első kudarcok után az ember folyamatosan rosszul érzi magát, elmegy az önbizalma. Aztán jön a folytatás, mikor az oktató is lecsesz (főleg ha hülye oktatód van, akkor pláne). Ne add fel! Ha eddig tetszett a vezetés, akkor később, mikor rutinod is lesz, menni fog, és örömmel szállsz majd be a kocsiba.


Elsőre ne hallgass, elég pesszimista :)

2016. nov. 29. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Realista vagyok. Van több ismerősöm, aki végigszenvedte, aztán nem tudom hányadikra levizsgázott, de utál vezetni és nem is mer egyedül kocsiba ülni. Pedig 5-10 éve szerezték meg mind a jogsit. Nem tudom miért elvárás, hogy mindenkinek legyen rózsaszín flepnije.
2016. nov. 29. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ha előjön a "mintha nem látnék ki a kocsiból" és a "kicsi vagyok hozzá" akkor valószínűleg valamilyen - hozzád képest - túl nagy méretű autón tanulsz. Röviden és tömören: autós ismerősöket, barátokat megkérni, had ülhess be egy kicsit a sofőrülésre (kulcs, elindulás nélkül), csak hogy kipróbáld. Több típus után rá kell jönnöd, melyik számodra az ideális méretű autó. Tessék oktatót váltani.
2016. nov. 30. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
53%
Nem, nem az autóval van a baj, ez hülyeség. A személettel van a baj, gondolom a kérdező is az a fajta, aki azt hiszi, hogy kell lássa az autó elejét, de nem látja. Én sem látom, pedig 192 cm vagyok :)) Az oktató biztos segít a megfelelő üléspozíció megtalálásában, egy nagy autót is be lehet állítani kis emberre. Így kell megszoknod a vezetést.
2016. nov. 30. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Milyen az oktatód? Nálam a 4.óránál már karácsony érzés volt ha mehetettem végre pedig 23voltam :) Ha jól csináltam megdicsért, ha elrontottam akkor elmagyarázta, újra arra vitt, megmutatta, tanácsot adott. Imádtam minden percét a 30órának, még akkor is jó kedvvel engedett haza ha amúgy rosszul ment valami és ez pl bántott, átszellemített, feldobott hogy más meg milyen jól megy és legközelebb már sokkal jobban ment.

Ha nem jön be az oktató vagy az autó, akkor válts.

Én picike autóval tanultam, akkor zavart ha nagyobba tettek 1-1x, aztán az első utamon jogsival egyáltalán nem érdekelt hogy egy majdnem terepjárót vezetek, olyan volt mint a picivel.

2016. nov. 30. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Ezzel én is így vagyok,voltam.Sokat vezettem(rég pótóráknál járok)Alig volt sikerélményem.Váltottam oktatót,jól döntöttem.Pedig az 1.órán megpróbált lebeszélni a jogosítványról.Kb:2 hétig mély depresszióban voltam,de vezettem.Megutáltam az egészet,pedig szerettem egy darabig.(a régi oktatónál is)

Hónapok óta küzdök önmagammal(lelki problémák...) emiatt is megy nehezen,de nem érdekel,megtanulom,levizsgázok!

Próbálj megnyugodni,erőt meríteni valami hobbiból,amit szeretsz.Képzeld el a vezetési sikereket,és higgy benne!(eleinte rosszkedvűen nehéz,de minden óra után fejlődsz,még ha nem is tudatosul nálad)

2016. dec. 9. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!