Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A barátnőm nem akar orálisan...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátnőm nem akar orálisan kényeztetni, mit tehetnék ez ügyben?

Figyelt kérdés
Friss, de komoly kapcsolatnak indult a dolog ,aztán mikor szexre került a sor kiderült hogy nem veszi a szájába... Tudom valakinek ez nem nagy ügy,de nekem nagyon sokat számít a dolog,e nélkül nem tudok abba az izgalmi helyzetbe jönni,amire vágyom.

2017. máj. 2. 18:03
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
ha vágysz rá már most, nem tudom, gondolom azért nem jártok évek óta, inkább pár hónap, és már most gond, h nem szop, akkor később még nagyobb gond lesz, egyre jobban fog hiányozni. sztem, beszéld meg vele ezt, és ha nem változik x időn belűl, akkor hagyd el.
2017. máj. 2. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 A kérdező kommentje:
Jó ötletnek tűnik, csak ugye a hátránya hogy lehet addigra sokkal komolyabban gondolja majd a dolgokat,ami nehezebb szakítást eredményezne...De Én is ezt látom a legértelmesebb dolognak ebben az esetben.
2017. máj. 2. 19:23
 13/20 anonim ***** válasza:
100%
igen, mert ha később megcsalod, mégnagyobb kötsög leszek, minthogy még most az elején véget vetsz egy olyan dolognak, amiben te is tudod, h nem fogod magad jól érezni
2017. máj. 2. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:

Egyetértek az előttem szólóval. Beszéld meg vele és mondd el, hogy neked ez mennyire fontos, de nem akarod rákényszeríteni.

De tényleg mondd el neki az álláspontod, nehogy tényleg úgy legyen, hogy évek múlva, mikor még komolyabb a dolog, másnál keresed ezt az örömöt.

2017. máj. 2. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
0%
Ha nem akarsz neki bánatot okozni a szakítással, akkor mondd azt, hogy ugye benne van, hogy csak az orált egy másik lánynál szerezd meg. Nem lesz gond a szakítás.
2017. máj. 2. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
54%
Tudomásul veszed!!!! b+!
2017. máj. 2. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
46%
néha nem ártana megmosni ugyebár a pö*söd
2017. máj. 2. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:

Hogyan építettétek fel a testi kapcsolatotokat?

Hány hónapot, hány alkalmat pettingeltetek? Ismeritek-e egymás minden négyzetcentiméterét? Élvezitek-e egymás testén minden pont végignyalogatását, végigcirógatását?

Van-e még pont a testeteken, amit nem fedeztetek fel?

Csak mert ez az első, utána jönnek csak a nemi szervek.

"Apukám házat épít, először a kéményt, jó nagy füsttel!":)

2017. máj. 3. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:

Figyelj, ha neked ez fontos, és idővel sem lesz változás, szakíts!


Én sem voltam orálpárti (exem erőszakoskodott és megutáltam), de a párom szerette kapni, és addig mondogatta - nem követelőzve! -, míg megtettem neki, és vele imádom.

2017. máj. 3. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
Beszéld meg vele, ha nem változik, legalább próbáljon változni, hátha rájön, ráérez,hogy neki is jó. ha nem megy, szakíts, mert jóra nem vezet ez így. 40 N
2017. máj. 9. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!