Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A menyasszonyom szeretné ha...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A menyasszonyom szeretné ha kinyalnám, de én undorodom az orális szextől. Ezt már elmndtam neki 7 éve amikor megismertem. Mit tegyek? Bozalmasan taszít a vagina látványa. Nem akarom a számba venni. Én sem várom el hogy leszopjon.29f

Figyelt kérdés
régimódian szeretek szeretkezni. Simogatás, csók, majd behatolás. Nem akarok orálozni mert kijön a gyomrom. Mit tegyek?
2017. máj. 5. 22:29
1 2 3 4
 11/36 anonim ***** válasza:
100%
Halló! Ez nem a XVI. század! Bár a menyasszonyod is megérdemli, ha ez kellett neki hét évig és még utána is.
2017. máj. 5. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/36 anonim ***** válasza:
65%
Mi a fszom vagy te!? Kannibál? Hogy vennéd a hüvelyét a szádba, te istenbarma! Remélem én is, hogy nem fogsz szaporodni!
2017. máj. 5. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/36 anonim ***** válasza:
100%
Mondd meg neki, hogy édesem! Szeretlek, imádlak! Viszont soha büdös életbe nem nyalnám meg a p**ádat! Persze, ez egy teljesen normális és érthető kívánság tőled, úgy hogy tarts szeretőt!
2017. máj. 5. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/36 A kérdező kommentje:
már elnézést, de miért lenne jogos a szerető? én sem élhetem ki minden vágam, de mégsem tartok szeretőt!!!!
2017. máj. 5. 23:15
 15/36 anonim ***** válasza:
100%

De ha ennyire undorodsz a vaginától, miért dugod bele a farkad? Ha én annyira undorodnék egy faroktól, hogy kifordul tőle a gyomrom, akkor sem a számba, sem a vaginámba nem engedném bemártogatni.


A nők 60-70%-a nem jut el az orgazmusig a "régimódi szeretkezéstől", azaz csak a behatolástól. A menyasszonyodnak van orgazmusa közösülés közben?

2017. máj. 6. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/36 anonim ***** válasza:
100%
Megsúgom te is kiélheted a vágyaid mint ő! Az a lejobb a házasságban amikor két olyan ember jön össze akik egymással élik ki a vágyaikat. Lehet hogy nem kéne eröltetni ezt a házasság dolgot?
2017. máj. 6. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/36 anonim ***** válasza:
100%
Ha meg azért undorodsz tőle mert ápolatlan az más,abba a témába nem mennék bele. De egy friss csupasz harmatostól biztos nem undorodik senki. Amúgy én is borotválom a farkam hogy ne menjen szőr a szájába.
2017. máj. 6. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/36 anonim ***** válasza:
100%

Beszéld meg vele, és ha nem juttok dűlőre, keress mást. Vannak olyan lányok is, akik nem szeretnek orálozni. És ujjazással is lehet a párodnak orgazmusa, nem kell feltétlen kinyalnod. Az viszont igaz, hogy sok nőnek csak a behatolástól nem lesz (nekem is csak kb. 50-ből egyszer).


Amúgy mit jelent, hogy "nem várod el" hogy lesz*pjon? Eleve elutasítod ha felajánlja, vagy ha már ő csinálni akarja, kegyesen elfogadod? Mert ha az utóbbi, akkor tényleg elég nehéz komolyan venni a feltételeidet.

2017. máj. 6. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/36 anonim ***** válasza:
100%
Mi az hogy te sem élheted ki magad? Mi az amit ő nem tenne meg neked? És ha nem tudjátok egymás vágyait kiteljesíteni, minek a házasság?
2017. máj. 6. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/36 anonim ***** válasza:
100%

Tudod ieto mázlid van, sok csaj (és pasi) alapbol nema lenne együtt olyannal, aki undorodik a nemi szervétöl, pl.

Mellesleg jo szar szexuális életetek lehet, csok, szétteszi, beteszed, huzol párat, elmész (ö meg vagy igen vagy igy járt)... dögunalom, csodálom, hogy még veled van.

2017. máj. 6. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!