Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A menyasszonyom szeretné ha...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A menyasszonyom szeretné ha kinyalnám, de én undorodom az orális szextől. Ezt már elmndtam neki 7 éve amikor megismertem. Mit tegyek? Bozalmasan taszít a vagina látványa. Nem akarom a számba venni. Én sem várom el hogy leszopjon.29f

Figyelt kérdés
régimódian szeretek szeretkezni. Simogatás, csók, majd behatolás. Nem akarok orálozni mert kijön a gyomrom. Mit tegyek?
2017. máj. 5. 22:29
1 2 3 4
 31/36 anonim ***** válasza:
92%
kinyalom en helyetted, de csak ha szep nő.
2017. máj. 6. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/36 anonim ***** válasza:
100%
Menyasszonyod még az a nő? 44f
2017. jún. 25. 02:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/36 anonim ***** válasza:
71%
Mielőtt még keresztre feszítenének a válaszadók: Nincs ezzel semmi gond, ha nem megy magától, örömmel a nyalás akkor még csak véletlenül se erőltesd mert teljesen tönkreteszed azt a maradék szexuális vágyadat is. Mielőbb le kell ülni és komolyan megbeszélni a dolgokat a menyasszonnyal, ha biztos hogy enélkül beéri (amit kétlek) akkor felejtsétek el a problémát. Ha továbbr is vágyni fog rá akkor keress olyat akivel azonosak a szexuális igények, és a szexuális kultura is. Zsák a foltját megtalálja. (egyébként az orális szex sok esetben jobb mint a vaginális)
2017. aug. 28. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/36 anonim ***** válasza:
100%
Mi lett veletek?
2017. aug. 28. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/36 anonim ***** válasza:
100%
Már biztos otthagyta a csaj ezt a puncifóbiás impót. :)
2017. dec. 1. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/36 anonim ***** válasza:

Nagyon sajnallak. En elhiszem. No vagyok, nem izgat a kinyalas, es vesztemre mindig olyan parom volt, aki belem akart fulladni.

Szivas az elet. Egyet tudok, ne eroltesd! Borzaszto olyat csinalni, amit nem akarsz. Sikositoval es kezzel pedig igazan lehet oromet okozni.

2019. dec. 20. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!