Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A menyasszonyom szeretné ha...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A menyasszonyom szeretné ha kinyalnám, de én undorodom az orális szextől. Ezt már elmndtam neki 7 éve amikor megismertem. Mit tegyek? Bozalmasan taszít a vagina látványa. Nem akarom a számba venni. Én sem várom el hogy leszopjon.29f

Figyelt kérdés
régimódian szeretek szeretkezni. Simogatás, csók, majd behatolás. Nem akarok orálozni mert kijön a gyomrom. Mit tegyek?
2017. máj. 5. 22:29
1 2 3 4
 21/36 anonim ***** válasza:
100%
"Ha már a punci meztelen látványa a frászt hozza rád, hogy a fenébe fogod bebarangolni?"
2017. máj. 6. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/36 A kérdező kommentje:

Most komolyan azért ne legyen házasság mert nem nyalom ki? Ne azért mert, mittudom én mondok egy példát: Sok a veszekedés, nincs összhang, elbeszélnek a párok egymás mellett, nem beszélik meg problémáikat, egyik kihúzza magát a feladatokból, nem szeretik egymást, félreqrnak stb... Komolyan azért ne legyen házasság mert a szexben egy dolog taszít engem?


Nem, nem azért undorodom a dologtól mert nem tiszta, hanem mert a vagina széttárva rettentően taszít..... és nem a számbaa való. Az állatok sem nyalják egymás micsodáját. Ez a hülye kretén franciáktól jön, elöttük nem nyalta itt senki...


Nem várom el tőle, nem is ajánlotta fel, de ha felajálaná vszeg visszautasítanám.

2017. máj. 6. 11:10
 23/36 anonim ***** válasza:
100%

"Az állatok sem nyalják egymás micsodáját."

Az állatok csak és kizárólag a szaporodás miatt szexelnek. A hím akkor mászik a nőstényre, évente egyszer, maximum kétszer, ha itt a párzás ideje, a körülmények megfelelőek egy fészekalja kölyök összehozására. Ha te is csak akkor dugsz a nejeddel, ha gyereket akarsz, a házasságod alatt kétszer, háromszor, akkor stimmel az analógiád. Ha nem, ha a saját élvezeted miatt mászol a nejedre, akkor viszont nem érdemes az állatvilággal példálóznod.

"Ez a hülye kretén franciáktól jön, elöttük nem nyalta itt senki..." Lófausztot. Az orális szex megjelenik a káma szútrában is, vagy az ezer éve épült khajurahoi templomok reliefjein is. [link]

Feltalálták már ezt az emberek jó ideje, de sőt, még a legközelebbi rokonaink, a bonobók is űzik, és élvezik az orális szexet.

2017. máj. 6. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/36 anonim ***** válasza:
100%

Válaszolnál egy kérdésre?

A párod minden aktus során kielégül? Tehát orgazmusa van? És hány orgazmusa van egy alkalom alatt? Na jó ezt több kérdés volt. De nagyon fontos. Tehát?

2017. máj. 6. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/36 anonim ***** válasza:
100%
Az olvasottak alapján kötve hiszem, hogy ki tudja elégíteni az asszonyt.
2017. máj. 6. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/36 A kérdező kommentje:
lehet néhány másik kultúrában is megjelent, de ezt nem lehet kivetíteni az egész emberiségre. Hidd el a többség nem űzte, és szerintem ocsmány dolog hogy ez már követelmény egy párkapcsolatban.
2017. máj. 6. 14:58
 27/36 anonim ***** válasza:
100%
Miután nem válaszolsz, gondolom nincs orgazmusa neki,szegénynek. Nyalástól lenne, de hát ugye te azt nem....szép, hosszú, boldog kapcsolat lesz...ja, nem.
2017. máj. 6. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/36 A kérdező kommentje:
Azért nem válaszolok, mert 1 semmi közöd hozzá 2 nem vagy te senki sem hogy ilyen számonkérő hangnemben írkálj nekem.
2017. máj. 6. 15:05
 29/36 anonim ***** válasza:
100%

Igazad van, semmi közünk a szexuális életedhez, de hát nem mi leselkedünk a hálószoba ablakodban, hanem te osztottad meg a részleteket ország-világgal.


Amúgy, ha nehezen is, de el tudok képzelni szexet orál nélkül, de nem tudnék együtt lenni olyan emberrel, aki undorodik a testemtől, taszítja a nemi szervem látványa, és gyomra jön ki tőlem.

2017. máj. 6. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/36 anonim ***** válasza:
100%

Miután kérdést írtál ki a nemi életedről,talán nem kéne megsértődnöd, ha valaki foglalkozik a nyavalygásoddal. A kérdésedben szerepel, hogy "mit tegyek?" Nos, erre csak annak ismeretében lehet válaszolni hogy az asszony kielégül-e vagy sem. Mert valamiért akarja az orált, a kérdés, hogy ez csak kíváncsiság vagy több gyönyörre vágyik?

De ha nem vagy képes érdemben együttműködni, akkor nem érdemelsz normális válaszokat.

2017. máj. 6. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!