Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Haverom bevonna hármasszexbe...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Haverom bevonna hármasszexbe a csajával, belemenjek?

Figyelt kérdés

23 vagyok, haverom és a csaja is kb ennyi idősek. Elmondta, hogy a csaj benne lenne 3asban velem, és őt is érdekelné a dolog. Elmondta, hogy azt szeretné, ha ketten csinálnánk neki egyszerre 1 lyukba, ill, ha egy óvszerben "közösen" lennénk a haverommal és úgy is kipróbálná.

Szerintetek ez már túl durva?

Van 3as élményetek két fiú, egy lány felállásban?



2017. máj. 7. 09:31
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Ja és persze csak a csajjal foglalkozok szexuális értelemben, a srác tabu. Előző voltam.
2017. máj. 7. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
54%
Vagyok olyan önző ge.., hogy egy magam dugjak egy nőt. Nem osztozom rajta senkivel.
2017. máj. 7. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
77%
2 farok 1 lyukba összedörzsolödve...hat, nem birna a gyomrom. (Haverom mar kiprobalta, hallomasbol tudom h nem volt 1 akkora elmeny). 1 pasi 2 csaj-na, az mar izgalmasabb lenne! 29f
2017. máj. 7. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
100%
Itt a csaj a szerencsés. Lehet,hogy bejösz neki. Bár én a helyedben nem rondítanék bele a haverom kapcsolatába,de te tudod.
2017. máj. 7. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
voltam már párral érdekes volt
2017. máj. 7. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
100%

Ha téged nem zavar szex közben egy másik fa52, akkor csináld. Én tuti, nem tudnék belemenni.

2N/1F felállás az más, azt ki is próbáltam. (Mellesleg az sem volt olyan nagyon nagy durranás.)

2017. máj. 8. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim válasza:
Véleményem szerint a csajnak biztos jó, de egy lyukat na meg egy gumit? Én is a 2 csaj egy fiúban lennék inkább, nem fogadnám el ezt a felállást, mások nyugodtan... De ez így már picit mindha a te lyukadra is pályázna. (persze ez az én véleményem!)
2017. máj. 22. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!