Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A barátnőm csak akkor hajlandó...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátnőm csak akkor hajlandó engedni az anál szexet ha kipróbálom a butt plugot. Szerintetek belemenjek?

Figyelt kérdés
2016. nov. 21. 21:32
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
6%
én simán belemennék.
2016. nov. 21. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
4%
Én nem mennék bele, mert ez csak amolyan bosszú.
2016. nov. 21. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
77%
Most komolyan vadidegenektől kérdezed, hogy mi legyen az ánuszoddal? Nem vagy százas az biztos.
2016. nov. 21. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
Inkább abba gondolj bele, hogy milyen jogon várod el tőle, ha te sem akarod ugyanazt megcsinálni? Azon a részen semmi különbség nincs a nemek között, sőt a férfiak még élvezni is képesek a prosztata miatt.
2016. nov. 22. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
46%
Valamit valamiért aranyom.. Volt ilyen párom akit előtte megdugtam felcsatolhatóssal.... Az volt az egyesség hogy ha élvezi és lesz orgazmusa akkor Velem is megteheti... Hát nem élvezte és nem lett orgazmusa szóval soha többet nem hozta fel az anális szex témát... És bocsánatot kért amiért ilyet akart kérni tőlem mert így átérezte azt hogy milyen lehet a s*ggbe kuki... De volt olyan akinél ez az egyesség működött... Csak nekem nem volt jó... De amit megígértem... Azt be tartottam...
2016. nov. 22. 04:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
Bele
2016. nov. 22. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
10%

#4

Olyan jogon, hogy a nő a befogadó fél.

2016. nov. 22. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
0%
Nem mennék bele, de nem a butt plut miatt. Csak ne akarjon ilyen feltételeket szabni! Ez egyenes út ahhoz, hogy zsaroljon a szexel.
2016. nov. 22. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
65%

Igaza van!

Igy jogos!

Ne csak az O segge legyen kitagulva hanem a Tied is!!!

2016. nov. 22. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
32%
Akkor Ennyi erővel akkor fog szopni ha ő is lecumizik egy másik faszit? Ne baromkodjunk már.
2016. nov. 22. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!