Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mi a véleményetek erről?...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek erről? (többi a leírásban kifejtve)

Figyelt kérdés

Ti elhinnétek-e azt ha egy közel 30 éves (szexéhes, perverz) férfi azt állítaná, hogy a szakítása óta 1 évig nem feküdt le/ nem kavart senkivel?


Szerintem ez természetesen kamu, és nem is értem miért kell ilyet állítania.


Szerintetek miért mond ilyet, miközben nem olyan fajta?


Köszönöm előre is a válaszokat!


2017. máj. 10. 14:02
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Ilyen nincs, hogy nem az a fajta.

Meg különben is, mi az, hogy nem bírja ki?

Ha kirakják egy lakatlan szigetre, ahol senki nincs rajta kívül, akkor 2 hónap után spontán felrobbannak a heréi, és meghal? :D

2017. máj. 10. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

Nekem van olyan ismerősöm, akinek nem hinnék, ha ezt mondaná, de ő nem is mond ilyet :D

én már több mint két éve nem szexeltem, pedig kívánom. Valószínűleg így van ezzel minden ember.

Attól függetlenül, hogy ez igaz, tisztában vagyok vele, hogy vannak akik nem hinnének nekem sem.

2017. máj. 10. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:
Amúgy tudok róla, hogy lefeküdt egy lánnyal többször is, majd miután engem megismert bekamuzta, hogy a volt barátnője óta nem volt senki , közben meg volt ez a lány, meg még ki tudja kik.
2017. máj. 16. 17:45
 14/14 anonim ***** válasza:

Kérdező: Egy dolgot nem értek.

Mi közöd neked ahhoz, hogy a másik kivel szexel ha épp nem vagytok együtt.

OK, bekamuzta, hogy az excsaja óta nem dugott mással, mert valószínű tudta, hogy nálad ez nem venné ki jól magát.

De nem mindegy, hogy mikor kivel dugott? Egy a kérdés. HA együtt van valakivel, hűséges, vagy sem?

Mert gondolom téged elsősorban ez aggaszt, hogy ha lenne vele valami akkor félrekúrna e?

2017. máj. 18. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!