Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szerintetek beteges vagy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek beteges vagy elítélendő az, hogy szeretem ha a párom a számba élvez vagy a számba pisil?

Figyelt kérdés

Kettős érzések kavarognak bennem. Egyrészt, izgalmi állapotban leírhatatlanul élvezem, amikor a párom mocskosul bánik velem. Másrészt, az együttlétek után, úgymond normál állapotban szégyellem és állatiasnak találom a helyzetet.


Más is megélt hasonló kettősséget?

Szerintetek ez pszichés gond? Hogyan vélekedtek erről?


24 éves, lány


2017. máj. 13. 23:17
1 2
 1/20 RRR ***** válasza:
100%
ha ez izgat titeket,akkor nem
2017. máj. 13. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
Igen, ez izgat minket. Jó olvasni a véleményed.
2017. máj. 13. 23:19
 3/20 anonim ***** válasza:
100%
Sokan vannak akiknek bejön. Ha mind a kettőtöknek jó akkor miért ne :)
2017. máj. 13. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
100%

Ez semmi.

Nekem az asszony attól indul be, ha rárakom a nyakörvet, és négykézláb megsétáltatom az udvaron.

Valami bizarr lehet, ha valaki ezt látná, de neki ez szexuális előjáték.

Utána végem, mert kifacsar mint egy feltörlőrongyot.

2017. máj. 13. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
100%

a ti dolgotok, ha nektek jól esik csináljátok


24F

2017. máj. 13. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
74%
Amíg mindketten ezt elvezitek, addig nincs gond. Én is a durva szexet szeretem. Ha mocskosul bánnak velem, az nagyon izgat. Egyébként úrinőként viselkedem a hétköznapokban.
2017. máj. 13. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
67%
Élvezés ok, pisilés már nem ok.
2017. máj. 14. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
52%
Semmi baj vele. Ha izgató akkor élvezzétek. Én is szeretem a pisiszexet és az ehhez hasonló mocskos dolgokat, de nem szégyellem. 20F
2017. máj. 14. 02:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
70%

Ha mindketten élvezitek akkor teljesen ok.Szerintem csak az nevezhető perverznek amit valaki nem önként és élvezettel csinál (mondjuk vannak kivetelek ha a párunk kedvéért de amúgy hidegen hagy).


Szóval nincsen vele semmi gond.

2017. máj. 14. 05:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
70%

Dehogy beteges!Végképp nem elítélendő!A szexben mindent szabad ami mindkét fél örömére történik!

Nagyon sokan szeretik,nem vagy vele egyedül.

2017. máj. 14. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!