Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Egy ismerős lány elhízott és...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy ismerős lány elhízott és ez nagyon felizgat. Szerintetek miért?

Figyelt kérdés

Ismerős lány, teltebb alkattal, aki régebben tetszett is. Nem láttam egy ideje, és most láttam a facebook képeit és ... meghízott. Most már kifejezetten kövér.


De valamiért nagyon felizgat ez. Az átlagos-kicsit teltebb lányok tetszenek, de most teljesen beindítottak ezek a képek, pedig a lány hájas, kövér lett, de valamiért ez nagyon tetszik...


Miért van ez?? Már órák óta a képeit nézegetem és a kövér testén fantáziálok...


24/F



2017. máj. 15. 14:10
 1/9 anonim ***** válasza:
Írj rá...
2017. máj. 15. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Mindenkit más izgat, téged a húsosabb női test. Ez az ok. Ez nem fzura, semmi extra, csinos a csaj, izgató, és ennyi
2017. máj. 15. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Mert a teltebb lányok sokszor vonzóbbak tudnak lenni, mint a karcsúbbak. :) (Nem, én nem vagyok telt és kövér sem.)

Mindenkinek más az ízlése és más tetszik, nincs ezzel semmi baj.

19/L

2017. máj. 15. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Mert van akinek ez-van akinek az áll jól.Volt egy lány ismerősöm,aki régen testes volt,de nem érdekelt akkor.Aztán miután sokáig nem láttam,egyre inkább elkezdtem fantáziálgatni róla és bántam,hogy korábban nem érdekelt.Megkerestem "a közösségi oldalon" és láttam,hogy lefogyott és szerintem nem áll jól neki.Kiábrándultam.
2017. máj. 15. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Fene tudja , régen a nagy sheg és comb nagy emlők tetszettek . Mára nem nézek kövérebb nőkre de az izmosak plasztikások sem tetszenek .
2017. máj. 15. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

bejön a teltebb alak ennyi

vagy csak izgat a tudat, hogy ő az :P


24F

2017. máj. 15. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Én csak azt remélem, hogy nem rólam van szó. :D


Amúgy meg ha így tetszik, akkor csak élvezd.

2017. máj. 15. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Mert a dundi csajok jók :D Ne próbáld megérteni, ne elemezd, csak használd ki a helyzet előnyeit: sok olyat nőt tudsz majd megszerezni, akiket a macsó nyeszlettlányimádók figyelmen kívül hagynak ;).
2017. máj. 16. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Fúj
2017. szept. 15. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!