Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Csajok! Kockahas, izmos...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok! Kockahas, izmos felsotest sportos, lent is jol megaldva. Tetszene? milyen nektek az idealis pasi testileg?

Figyelt kérdés

2017. máj. 15. 23:42
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
23%
mekkora lent ?
2017. máj. 15. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
47%
Igen😍 Nem muszáj a kockahas, a termetes pasikat szeretem, nem túlsúlyban, hanem izomban, de persze a nem izmos kategoria is tetszik, aki mackós, de az csak egy szintig, szeretem a nagy széles vállakat és azt ha magas. 21L
2017. máj. 16. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
45%
Az ideális pasi nem létezik,ezért később beérik egy méretesebb fass.al és a pénzzel is.
2017. máj. 16. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
89%
Testileg nekem mindegy, ha szimpatikus, és tetszik, összességében vonzódást érzek iránta, akkor nagyon fogom szeretni, bárhogy is néz ki. De nyilván nekem is van álompasim: Normális legyen, szerethető, a testalkat nálam nem annyira számít, alul... ugyan már... az is simán ha normál, bőven tökéletes. Az aki ennyire tökéletes, mint a fent említett példa valószínűleg kirakat bábu. De nyilván intelligens is lehet, és tisztességes. Nálam úgy is ez számít igazán.
2017. máj. 16. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
83%
A mackósabb. Egy kis izom, egy kis husi. :D
2017. máj. 16. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
77%

"Az ideális pasi nem létezik,ezért később beérik egy méretesebb fass.al és a pénzzel is."


Nem mindenki k#rv@ és plázapic$@! Vannak normális nők is, csak azok nem zülleni járnak. És nem plázákban növesztenek visszereket. Én pl. 25 évesen 186cm magasan, vékonyan inkább egyedül vagyok, összesen 2 páromat tudom magam mögött, lovagolok, az én "plázám" a Decathlon lovasrészleg. Mivel nem szeretem a szórakozóhelyeket, így a lovassporton meg a kerékpáron kívül nem járok el másfelé. Ennél fogva fiúm sincs 2 éve már... Nincs így nemi életem sem. Nem szégyellem, mert nem akarok Qrva se lenni. A volt barátaim ha megleptek valamivel, annak mindig örültem, mert az vagy kaktusz volt (igen, mert imádom a kaktuszt, gyűjtöm is őket) vagy cuki lovas kalaptü volt. Vadászboltból vette az előző párom. Fém patkóban fém lófej. És igen. Én ezeknek is nagyon tudtam örülni. A legjobban pedig annak, ha elmentünk romantikázni az erdőbe (ne rosszra gondoljatok, túráztunk). Igazából azért nem megy az ismerkedés, mert nem igazán járok ki.

2017. máj. 16. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
11%
Nem . alacsonyabb husis lent kisebb és vékony
2017. máj. 16. 05:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
8%

Izmos kockahas, üres fej, te is csak kirakatbábu vagy.

túl szép, hogy igaz légy!:)

2017. máj. 16. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
legyen kis izom kis fölösleg. a mackos pasik az ideál számomra :)
2017. máj. 16. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Legyen magas, igényes, férfias, nekem ennyi a lényeg. Nem kell, hogy izmos legyen, nem kell, hogy az átlagnál nagyobb legyen a pénisze.
2017. máj. 16. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!