Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A heti két szexet kevésnek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A heti két szexet kevésnek érzem. Velem van baj?

Figyelt kérdés
Barátom nem igényel többet,pedig lenne rá lehetőségünk. Sokszor hamar el is élvez,mert elvileg annyira jó neki,hogy nem tudja tovább visszatartani. Mindig meg is kell állnunk közben,hogy tudja folytatni. Ezzel nincs is baj, egyébként szeretek vele szexelni, de nekem ez kevés. Mit csináljak? Próbálok kezdeményezni és néha meglepni néhány dologgal. Fél éves kapcsolat. 21/L 27/F

2017. máj. 17. 15:09
 1/9 anonim ***** válasza:

A heti kettő szerintem normális.

Előtte iszogassatok némi bort. Kicsit spiccesen ő is jobban fogja bírni, nem megy el olyan hamar

2017. máj. 17. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Partnert kellebe cserelnunk. Marmint orokre, mert a csajom is pont ilyen mint a te pasid. S nekem is tobb kellene.

Merre elsz? ;-)

40f

2017. máj. 17. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Megunta veled a sexet neha jol jon neki de un teged !

En ugyan igy voltam a volt nommel

F22

2017. máj. 17. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Én ezt akkor csináltam a barátnőmmel amikor "meguntam" jó volt a szex, de a heti 2-3 elég volt bőven, vele nem vágytam többre, nem éreztem azt a felkozott állapotot, azt az erős vágyat. Pedig szerettem és a szex is rendben volt. 7 hónap után szakítottunk is, azóta új csajom van. Vele mindennap van a szex :D és most egészen más ez a kapcsi. Nem csak minden a dugásról szól. Lehet,hogy amúgy a pasid egyszerűen csak ennyit igényel és nem akar egyfolytában téged reszelgetni a szabadidejében..azért oké,hogy fontos a szex meg minden..de ha nem elég akkor maszturbálj vagy hagyd el és keress olyan bikát aki sűrűbben k.gat
2017. máj. 17. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Ha nem igényli a szexet, de te igen, akkor esetleg szerezz be egy vibrátort vagy dildót, elégítsen ki azzal, vagy ha más opció nincs, akkor magadnak csináld vele. Lehet, hogy nem fog neki tetszeni a dolog, de a kapcsolat csak úgy működőképes, ha mindketten elégedettek vagytok benne mindennel, szóval ezt el kellene tudni viselnie, ha többet nem óhajt szexelni.
2017. máj. 17. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Szerintem borzalmasan kevés. Én férfi vagyok, de napi szinten igénylem.
2017. máj. 17. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Nincsen veled baj. S talán veled sem, bár eléggé úgy tűnik hogy nem törődik veled ne haragudj, plus eléggé töketlennek is. Lehet jó vele a szex de ha egyszer egy igazi férfival lennél, akkor már is máshogy látnád a dolgokat.


Kevés-e, nem kevés kinek mennyi igénye van rá. Az a baj inkább hogy amikor neki nincs hozzá kedve akkor sem tesz kedve. Én sem vagyok az aki non--stop szexelne néha 1-2 napra rám jön ha sokáig nem találkozunk de utána már elvagyok a naponta/két naponta egyel, de azért ha csak nem hányok a puncitól és a barátnőm be van indulva egy szívesen megujjazom vagy hasonló azért az nem olyan fáradalmas így azért kicsit könnyebb, de mi szerencsére hasonló igényűek is vagyunk (szerintem).


Beszélgess a pároddal, találjatok közös megoldást, ez a kapcsolatok lényege hogy együtt oldjátok meg kompromisszumokkal a gondokat. Másképp egész biztos nem lesz hosszú életű.

2017. máj. 17. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Cseréld le.
2017. máj. 17. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Rossz partnert választottá! Velem reggeltől esti szexelhetnél.
2017. máj. 17. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!