Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A nagyon vékony lányok nem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nagyon vékony lányok nem kellenek a férfiaknak?

Figyelt kérdés

A nagyon vékony alatt kb 158 cm, 45 kg-os arányt értek.

Sokan azt mondják, hogy az már túl vékony, és a kutyák játszanak csontokkal.

Pedig nem látszanak ki a bordáim sem...

Tényleg ennyire kétségbeejtő a helyzet?


2017. máj. 19. 10:23
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
dehogyis, nálam favorit vagy ilyen alakkal
2017. máj. 19. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

sokaknak tetszik


nekem pl a teltebb alak a vonzóbb, de tudom, hogy sokaknak ez az ideáljuk


de ez csak a felszín! mi van alatta? nem lehet, hogy más miatt nem kellesz nekik?


24F

2017. máj. 19. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Az én csajom is ilyen volt, amikor megismerkedtünk. Mondom VOLT. :(
2017. máj. 19. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Ez butasag. En szeretem a vekony lanyogat. (Az olyat amit irsz. Aki alkatilag velony s nem az anorexias direkt csontsovany tipust.)


Szoval szerintem az olyan csajok is bombazom, szepek. No para, rengeteg pasid lesz, csak te magad ia erezd jo magad a borodbe.

40f

2017. máj. 19. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
62%
Ne beszélj butaságot, az én jelenlegi barátnőmbe is előbb szerettem bele mint ahogy láttam volna élőben, és valahogy mikor elhivtam randizni sem elsődlegesen az érdekelt hogy néz ki (jo persze egy alapkövetelménynek meg kell feleljen), hanem maga a társasága kellett nekem. De mikor megláttam az első szavam se a "szia" volt hanem hogy "hu b**d meg de csinos vagy", kicsit cikiben éreztem magamat, hogy ezzel inditottam :D De visszatérve rád, egy férfi ne csak a külsőd miatt szeressen, bár ekkora magassághoz elég ideális 45 kiló, persze még egy 10-es bőven elfér, de elsődlegesen magadnak legyél jó.
2017. máj. 19. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Ez is olyan,hogy kinek a pap,kinek a papné.

Én nagyon vèkony vagyok, 160cm 42-45kg között szokott változni a súlyom. De formás vagyok,nem az a tipikus anorexiás alkat.

És egyáltalán nem vagyok hátrányos helyzetben a pasiknál. Mondjuk a párom mindig mondja ,hogy hízhatnék egy kicsit,de nem megy az olyan könnyen. De így is szeret.

2017. máj. 19. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Nekem csak azok kellenek/kellenének!
2017. máj. 19. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
0%
Nem igazán kellene nekem sem.28f
2017. máj. 19. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
En 170 centi vagyok ennyi kilohoh es alig birom levakarni magamrol a pasikat. Ne ird igy le magad, ez tok hulyeseg. Nem ezen mulik.
2017. máj. 19. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

a "kutyák játszanak csontokkal" dumát általában a molettebb csajok nyomják.


férfiként nekem nagyon bejön, a vékonyság, vagy a kis mellek semennyire nem zavarnak.


viszont vannak barátaim, akiknek az ilyen nő nem tetszik. szóval ez változó, de pont annyira, mint valakinek a szőke, másnak a barna jön be

2017. máj. 19. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!