Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mennyi ideig tartott a leghoss...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi ideig tartott a leghosszabb barátság extrákkal kapcsolatotok?

Figyelt kérdés
Mindenkitől azt hallom meg saját tapasztalatok alapján is így gondolom, hogy egy ilyen dolog nem nagyon hosszú életű mert valamelyik fél beleszeret a másikba vagy összejön valaki mással stb.

2017. máj. 20. 22:15
 1/9 anonim ***** válasza:
3 ev 25 eves pasikent. Lehet a penz miatt is velem volt de szerettunk egyutt lenni srb.
2017. máj. 20. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nekem csak 3 hónp volt.
2017. máj. 20. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
2 év. Szerintem a mai napig is tartana, ha nem költöztem volna el.
2017. máj. 20. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Jó lenne egy olyan ami sokáig tart és nem szeret belém a partnernőm :-D de többnyire tényleg ez a gond...
2017. máj. 20. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
27%
Te már úgyis szerelmes vagy ,míg ő nem...
2017. máj. 20. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Semeddig, peddig jó volna, szerintem abból is lehet komoly kapcsolat. :)
2017. máj. 20. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
2és fél hónap,
2017. máj. 21. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Pár hónap, de nem igazán volt barátság és az extrák se voltak nagyon extrák... Neki volt barátnője, azt hazudta, hogy szerelmes belém, én vártam egy darabig, aztán továbbléptem. Ma láttam újra, de csak a hányinger kerülgetett...
2017. máj. 21. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
A barátságunk évekig tartott, az extra csak a végén jött össze, de az sem volt nagy durranás. Elköltözés vetett véget a kapcsolatnak, és hiszem, hogy ez volt az oka az exrták megszünésének is, különben valóban egy pár lehettünk volna.
2022. márc. 5. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!