Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Van olyan férfi egyáltalán,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan férfi egyáltalán, aki szexelne, létesítene szexkapcsolatot olyan nővel, akinek sztómája van?

Figyelt kérdés
2017. máj. 21. 20:24
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
0%

Mièrt eddig csak rossz tapasztalataid vannak?:/

23L

2017. máj. 21. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

Nyílván nem egy imponáló dolog de ha személyiségileg meg külsőleg is tetszik és ez a legnagyobb baj vele persze.

Meg amúgy is ez nem olyan dolog amiről tehetne.

2017. máj. 21. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:

Igen.

Bocs privatokra nem válaszolok, mert elég könnyen rá lehet keresni.

2017. máj. 21. 20:38
 4/14 anonim ***** válasza:
Feltételezem, hogy alaphelyzetben le van takarva valami tapasszal. Ebben az esetben pedig egyáltalán nem zavarna.
2017. máj. 21. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
8%

Tudom, hogy idióta kérdés, de azért merem feltenni, mert engem nem zavarna:

Análba tudod ott csinálni?

Vagy szűkebb?

2017. máj. 21. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

Nézd, attól még lehetsz kedves, jó kisugárzású vagy egyébként csinos, tehát vonzó nő, mert sztómád van.

Persze azt nem tudom, hogy ez milyen mértékben veszi el a szexuális "szabadságodat", és hogyan befolyásolja az együttléteket.

Nincs az ismeretségi körömben hasonló nehézséggel küzdő nő akiről tudnék, így kellő mennyiségű információ nélkül nem tudok többet segíteni. Ettől függetlenül ha gondolod és ha van elegendő energiád/kedved beszélgetni írj nyugodtan és nagyon szívesen segítek ha tudok!:)

2017. máj. 21. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
És az olyan pasik akiknek szintén sztómája van? Próbáltál ilyeneket keresni?
2017. máj. 21. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Nyilván ha amúgy össze passzolunk és megfelelünk egymás igényeinek akkor nem lehetne akadály csupán azt tartanám fontosnak hogy mivel csak keveset tudok a helyzetről mondja meg hogy mire figyeljek. Mondjuk ezt más lánytól is elvárom de nem vagyok híve semilyen hátrányos megkülönböztetésnek
2017. máj. 21. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Ha más téren rendben vagy akkor igen,de ha nem titok miért kaptál sztómát?
2017. máj. 21. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Te összejönnél egy sztómás faszival, ha neked nem lenne?
2017. máj. 21. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!