Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ilyen helyzetben mi a teendő?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ilyen helyzetben mi a teendő?

Figyelt kérdés

Nő vagyok. Régen szinte mindennap masztiztam és nagyon kívántam a szexet. De ma már egyáltalán nem kívánom ,és csak hetente max 1-2szer masztizom. Nincs senkim. De vannak vágyaim ,amiket szeretnék kiélni,de nem tudom csak úgy akárkinek szétteni.

Ilyen helyzetben mit teegyek? Vibri nem játszik.

Meg mitől lehet,hogy nem kívánom a szexet?


2017. máj. 22. 12:22
 1/5 anonim ***** válasza:
Hormon változtatás esetleg ha fogamzásgátló tablettát szedsz okozhat libidó csökkenéstv is de önmagában a hormon változtatás is okozhat ilyet. Keress tartós párkapcsolatot mert mint akárkinek nem tudod szét tenni így a szexpartner sem látszik gondolom.
2017. máj. 22. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
60%
Hány éves nő vagy?
2017. máj. 22. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Nem mindegy az 2-es ? A kérdésre válaszolj. Ebben az esetben tök mindegx ,hogy egy 20-on éves vagy 30-éves nőről beszélünk. Nem?! Egyből a korral jön mindenki....
2017. máj. 22. 13:25
 4/5 anonim ***** válasza:

A szex olyan játék, amit minél inkább gyakorolsz, annál inkább kivánod. Ha megritkul, a vágy is csitulhat. Az egészet hormonok irányítják, azoknak a mennyisége a vérben erősen egyénfüggő. Vannak, akiknek nagyobb az étvágyuk, és vannak, akiknek kisebb. A korral a hormonok termelése kissé csökken, de ez inkább a nők ötvenes évei után jellemző.

Ha megint lesz partnered, vissza fog térni a libidód. Ne aggódj. :) Az, hogy hogyan lehet partnered, más dolog, nem azt kérdezted. ;)

2017. máj. 22. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ahogy lereagálod a korral kapcsolatos kérdést, egyből kiderül, hogy kórós faszhiányod van.
2017. máj. 22. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!