Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok ti belőletek mit...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok ti belőletek mit váltana ki az hogy ha pl barátnőtöket meg látnátok egy lánnyal együtt és ti pont úgy mennétek be vagy nyitnátok be izgatna titeket a dolog?

Figyelt kérdés
2017. máj. 22. 16:01
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Nekem ez férfiként annyira csalódás, amikor nőktől ilyen válaszokat olvasok, hogy a leszbik undorítóak :D

Annál izgatóbb látvány a világon nincs, amikor két nő játszadozik egymással xD

2017. máj. 22. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Én nem mondom, hogy undorító, csak normális esetben engem nem vonz. Más meg azt csinál, amit akar!
2017. máj. 22. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
A ferfiaknak lehet ez tetszik viszon En meg azon lepodok meg mikor pasik irjak hogy undorito mikor ket pasi jatszadozik egymassal , mikor az meg Nekem tetszik mivel noi szemmel az szexi es izgato!
2017. máj. 23. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

#13


Nincs ezen semmi meglepő, a férfiak mindig is sokkal jobban undorodtak attól, hogy két férfi kavar egymással, mint a nők attól, hogy 2 nő kavar egymással.

2017. máj. 23. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

Akkor lehet felre ertettel!

Engem izgat ha ket pasit latok, viszont a ket no mar undorit!!

2017. máj. 23. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!