Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért szánalmas, ha egy férfi...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért szánalmas, ha egy férfi művaginát vesz, és azzal maszturbál?

Figyelt kérdés
Manapság teljesen elfogadott, hogy egy nő fürdőszobaszekrényében, vagy éjjeliszekrényében ott legyen egy vibrátor. De a pasikat ilyen téren meg elitélik,mert nem tud csajozni és erre fanyalodik.
2017. máj. 23. 09:15
1 2 3 4
 11/34 anonim ***** válasza:
88%
Miért lenne az? Akkor az is szánalmas ha mi nők mű pénisszel csináljuk?
2017. máj. 23. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/34 anonim ***** válasza:
0%

#11 Nem. Ez viszont ultra brutál gáz. Akkora nyomor, olyan mérhetetlen szánalmas, szerencsétlen és utálatos, hogy soha az életben nem tudnék férfiként gondolni egy olyan pasira, akiről ezt megtudom.

Egyszerűen ez a szerencsétlen, balfácán, pancser, pojáca, lúzer szinonimája, állatorvosi lova.

Ennél fogyatékosabb, retardáltabb, idétlenebb, málészájúbb, teszetoszább, ügyefogyottabb tettet elképzelni nem tudok.

Kérdező ne haragudj, de ha már úgy sem viszed tovább a magodat és aszkéta életet élsz, inkább áztass be egy kötelet és keress egy stabil pontot.

2017. máj. 23. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/34 anonim ***** válasza:
100%
12-es . És az olyanok po fáznak az egyenjogúságról mint te.
2017. máj. 23. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/34 anonim ***** válasza:

#12,

a kérdező nem maszturbál művaginával. Egy szó sincs erről a kérdésében. De miért gondolod ennyire vehemensen azt, hogy az más lenne, mint amikor te a hajkeféd nyelével, a párnáddal, vagy valami kifinomult szívó-rezgő elekrtomos szerkentyűvel elégíted ki magadat?

Remélem a kézzel történő faszverés és csiklóizgatás nem számít annyira megvetendőnek a számodra, mint ahogyan a műpunciról nyilatkozol, mert akkor kihal az emberiség...

A kérdezőnek remélhetőleg már van gyereke, és az is fog maszturbálni, akár fiú, akár lány.

2017. máj. 23. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/34 anonim ***** válasza:

Nyugalom, emberek!


Vannak olyan nők, akik hótt egyszerűen mindent csak magukba engednének tömni. Számukra megalázásként hat, ha egy fickó máshova dobálja a fehér nyulat. Párkapcsolatban is kiveri, meg ilyenek...

Nna, ezek irigykednek még a műlukra is.

2017. máj. 23. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/34 anonim ***** válasza:
A 12# szarkazmus volt, csak szólok. Vagy legalábbis remélem.
2017. máj. 23. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/34 anonim ***** válasza:
0%

#14 A maszturbálással önmagában semmi gondom, én is szoktam néha végezni. Tegyék a férfiak is, ha jól esik nekik.

Ismerkedtem már a hajkefével, ráéreztél.

Van viszont egy nagy különbség. A hajkefémet a hajam fésülésesre gyártották és erre a célra szereztem be.

Ellenben ezt szánalmat keltő komikus szart a jobb sorsra nem való agg szüzek önkéjelgésére forgalmazzák.

Fujj, még a hideg is kiráz.


Még facérnak vagy szinglinek is nevetséges lenne hívni ezeket, mert az ilyen szintű lealjasodáshoz hosszú évek magányos posvány kellhet.


Na ezért.

2017. máj. 23. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/34 anonim ***** válasza:
#17, akkor jól értem, hogy a vibrátorra, dildóra is ugyanígy nézel, és azokat a nőket is ugyanígy megveted, akik használják? Mert akkor csak hazánkban több millió nő került a szánalmas, ocsmány, teszetosza lúzer (nem ismétlem a többi 7-et) kategóriába, nálad. Megjegyzem, a női maszturbáló eszközök sokezer évesek, az elektromos vibrátor is közeleg a százhoz.
2017. máj. 23. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/34 anonim ***** válasza:
0%

#18 Nem érted jól. A vibrátort, dildot lehet használni még pár dologra. Nekem nincs, de amelyik barátnőmnek van az a pasijától! kapta közös! játékra.

Természetesen nincs kettős mérce és a hasonlóan életképtelen nőnemű egyedeket is megvetem. Sőt sértésnek érzem, ha kiejtik, hogy ők nők lennének; neműek legfeljebb.


A férfiakra visszatérve, inkább derüljön ki róla, hogy volt másik férfival, vagy börtön viselt, csak ez ne.

Ez váló indok.

2017. máj. 23. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/34 A kérdező kommentje:

ma 10:25


Na pont erről szól a kérdés,ezekről az elitélésekröl. A pasiknak milyen segédeszköz van müpuncin kivül?

2017. máj. 23. 12:21
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!