Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért szánalmas, ha egy férfi...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért szánalmas, ha egy férfi művaginát vesz, és azzal maszturbál?

Figyelt kérdés
Manapság teljesen elfogadott, hogy egy nő fürdőszobaszekrényében, vagy éjjeliszekrényében ott legyen egy vibrátor. De a pasikat ilyen téren meg elitélik,mert nem tud csajozni és erre fanyalodik.
2017. máj. 23. 09:15
1 2 3 4
 31/34 A kérdező kommentje:

ma 14:03


Ez nem önsajnálat hanem realitás. Ez az amit az okos nők sohasem tudnak megkülömböztetni. Csak fújják-fújják a magukét,azzal kötelező egyetérteni.

2017. máj. 23. 14:46
 32/34 anonim ***** válasza:

Hát, végigolvastam ezt az egészet. Érdekes volt :) Annak szánalmas, aki így gondolja. Én nem minősítem sehogy azt, hogy van otthon egy. Az exemmel eléggé szexfüggők voltunk, pláne én és akkor vettem, amikor egy évre külföldre ment a munkája miatt. Párszor kipróbáltam, viszont nem jött be. Nem csak hogy egy kicsit sem tudta visszaadni az igazi szex érzését, de egyenesen kellemetlen és fájdalmas volt a használata.

Van vibrátorom is.


30-as: mire lehet használni kettesben? Mondjuk hátulról csinálod és közben oda lehet érinteni a lány hátsó bejáratához. Sokan imádják. Más pózokban izgathatod vele a csiklóját. Például ha misszionáriusban toljátok, akkor a csaj izgatja vele a saját csiklóját. Ahogy mozogsz, időnként hozzáér a farkadhoz és te is kapsz a rezgésből egy adagot, isteni :)

Egyedül, férfiként is sok dologra jó :) Verés közben izgathatod vele a zacsit, verheted úgy, hogy teljes hosszában odafogod a farkadhoz, esetleg néha hozzáérinted a végéhez. Sokat rápakol az orgazmus erejére :)

2017. máj. 23. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/34 anonim ***** válasza:
Ha úgysem csajozol az önsajnáltató "realitásodban", akkor miért érdekel a nők véleménye?
2017. máj. 23. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/34 anonim ***** válasza:
Na jó aki a műpunci ellen,mert neki valamit suggall a férfi életmódja, hogy biztos nem tud kapcsolatot kialakítani vagy hasonló baromság. Na itt vagyok én,ki tudok alakítani egy kapcsolatot,és nem kell nekem semminek a kompenzálására. DE! Én ki akartam próbálni hogy milyen,mit várhatok tőle,és nekem tetszett a műpunci férfiként,igaz nem rendszeresen használom,csak néha néha 1-2 havonta ha egyszer. Egyszerű kíváncsiság,ne akarjunk már ostobán általánosítani...
2017. máj. 23. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!