Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hogyan találhatnám meg azt a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan találhatnám meg azt a fiút, akit ma megbámultam a TF zuhanyzójában?

Figyelt kérdés
Oké, ott a helyszínen vélhetően megtalálnám. De nem élőben, hanem az éteren keresztül szeretnék vele beszélni, és csak utána újra találkozni.

2017. máj. 31. 00:13
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
ha legközelebb látod a TFen kérdezz meg valakit hogy esetleg tudja e a nevét aztán fészen keresztül megkeresed
2017. máj. 31. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Mi az a TF?
2017. máj. 31. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
#2 Testnevelési Főiskola
2017. máj. 31. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
87%

Csak nekem fura,hogy heteroszexuális kategória és zuhanyzó?


Koedukált a zuhanyzó?

2017. máj. 31. 02:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
80%
#4 nekem is furcsa! :D
2017. máj. 31. 05:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
biztos csak barátkozna odalent, semmi több :D
2017. máj. 31. 06:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

A srác biztosan nem meleg, ezért nem írtam oda a kérdést.


Nem vagyok TF hallgató. Ezért nem okos ötlet sűrűn odajárni, mert nem akarom magamra haragítani a fiúkat. Van mit nézni rajtuk, de hát ez nem így megy sajnos.

2017. máj. 31. 08:34
 8/13 anonim ***** válasza:
Ha biztosra akarsz menni, akkor fotózd le magad egy táblával, ahol leírod kit keresel és küld el az összes ismerősödnek Facebookon. Valahogy el fog jutni a kép hozzá. Lehet még a Blikkbe is kikerül.
2017. máj. 31. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
80%
Ez a kérdés nem ide való attól még, ugyebár témáját tekintve homoszexuális, mert te is fiú vagy, fiúk után érdeklődsz és a kérdés tárgya, hogy hogy találhatnád meg őt. Ugyanígy ha tetszik egy lány, aki lehet hogy leszbikus, de attól még össze akarok vele jönni, az heteroszexalitás kategória. Légyszíves figyelj erre, hogy ne botoljon bele az, aki nem akar.
2017. máj. 31. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
55%
Te beteg vagy! Edzőteremben is az ilyen meleg k.cs.g.k bámulnak addig amíg össze nem verem az összeset. Remélem téged is agyonver valaki!
2017. máj. 31. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!