Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nem tartjátok undorítónak?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tartjátok undorítónak?

Figyelt kérdés
Nem tartjátok undorítónak, hogy a mostani világban mindenki mindenkivel összefekszik? Együtt vagytok valakivel, akinek már X számú partnere volt. Hol van akkor az intimitás egy házasságban, ha már megannyi emberrel lefeküdtél?
2017. máj. 31. 12:22
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
78%

De, annak tartom!

Nem vagyok prűd. 25 éves nő vagyok, 9 éve kapcsolatban.

Az ember a múltját nem változtathatja meg. Miért teszed összefüggésbe a házasságon belüli intimitást azzal, hogy azelőtt hány partnerem volt?


Az intimitás számomra nem függ össze azzal hogy a férjem előtt hány partnerem volt akár nekem akár neki. Neked miért függ össze?

Az intimitás nekem az, hogy kapcsolatunk alatt ne legyen 3. személy. Ha én tudok hűséges lenni, elvárom azt a páromtól is, ilyen egyszerű.

2017. máj. 31. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
80%
Nézőpont kérdése . és az mennyivel jobb mikor 10-20 év házasság után 1-2 gyerek mellett jut eszébe Apukának vagy az Anyukának,hogy Ő nem élte ki magát és kifelé kacsingat meg megcsalja a házastársát?
2017. máj. 31. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
52%
Birom ezt a nem élte ki magát dumát! Minden fejben dől el, azt tudom mondani! Mondom ezt úgy, hogy én megbocsájtottam egy fél évig tartó viszonyt ami a hátam mögött volt. De csak egyszer...több esély nincs.
2017. máj. 31. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
Én nem vagyok meggyőződve arról, hogy ez korábban másképpen ment. Csak akkor nem illett beszélni róla, mindenki titkolta. Ezeregy olyan magyar és külföldi regény van, amelyben szó esik arról, hogy Julcsa nem csak beszélgetni megy hátra a szénaboglyához, vagy hogy a tekintetes úr hogyan pártolja a művésznőt.
2017. máj. 31. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:

ma 12:32 igazad van!


Szerintem is ez volt régen is. Akkor szégyen volt az ilyesmi, arról nem lehetett beszélni, jobban kellett titkolni mint ma! Nem volt média, nem volt internet, tv, semmi sem, ahol ez áramolhatott.

2017. máj. 31. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:

Mert zavarna, ha a leendőbeli férjemnek, évekig tartó kapcsolata volt. Arra gondolnék, hogy az évek alatt hányszor, hogyan feküdt le azzal a nővel. De ez még mindig a jobbik eset, mint amikor válogatás nélkül emberek összefekszenek akárkivel.

Tudom, hogy a véleményemet nem sokan fogják osztani, nem is kell csupán kíváncsi vagyok, hogy mégis mások, hogy látják.

2017. máj. 31. 12:35
 7/17 A kérdező kommentje:
Azt nem mondom, hogy régen biztos, hogy nem volt ilyen, de mégis nem ilyen durván. Ma már nagyítóval kell keresni olyan embereket, akik nem ilyenek.
2017. máj. 31. 12:37
 8/17 anonim ***** válasza:
67%

"Mert zavarna, ha a leendőbeli férjemnek, évekig tartó kapcsolata volt. Arra gondolnék, hogy az évek alatt hányszor, hogyan feküdt le azzal a nővel"


Ezt nem tudod kikerülni. Mi szerinted erre a megoldás? Térjünk vissza oda, hogy szex csak házasság után, vagy szerinted mi kellene hogy legyen???

2017. máj. 31. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
50%
Sajnálom kérdező, hogy neked az intimitás a testiségben merül ki. Nem lehetsz egy túl intellektuális valaki. Amúgy igen, gusztustalan hogy már X partnere volt. Főleg ha nekem még nem... ( <== Hahó mindenki!!! Innen fúj a szél)
2017. máj. 31. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:

Szerintem az embereknek igenis megkellenne válogatnia, hogy kivel fekszik össze. Egy csomószor olvastam már kérdéseket itt, hogy pl. nem korai-e lefeküdni valakivel 1 hónap után? És az emberek 99%-ának nem korai. 1 hónap után alig tudsz valakiről valamit, hogy feküdhetsz le vele??

Egyébként nem "onnan fúj a szél", hogy nekem még nem volt, mert már lefeküdtem volt barátommal, de nagyon megbántam, szakítottunk is (nem a szex miatt).

2017. máj. 31. 12:52
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!