Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nem tartjátok undorítónak?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tartjátok undorítónak?

Figyelt kérdés
Nem tartjátok undorítónak, hogy a mostani világban mindenki mindenkivel összefekszik? Együtt vagytok valakivel, akinek már X számú partnere volt. Hol van akkor az intimitás egy házasságban, ha már megannyi emberrel lefeküdtél?
2017. máj. 31. 12:22
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Ha valakivel együtt jársz 1 hónapja,minden oké, megvan az egy hullámhossz, és vonzódsz hozzá akkor kívánod. Nem korai! Nyilván nem ismerheted eléggé, de igenis egy normálisnak induló kapcsolatban 1 hónap után elérkezett az idő az együttlétre és normális is. (óvszerrel!!!)
2017. máj. 31. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
Azt én se szeretem mikor valaki fűvel fàval csinàlja... De most akkor ha valakinek van 8-10 párkapcsolata mire megtalálja az igazit akkor csak minden 2-3. Kapcsolatában feküdjön le a pàrjával. Nehogy sok legyen az emberek száma akivel le feküdt?
2017. máj. 31. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
77%

Miért lenne undorító?

A szexet élvezni kell. A változatosság meg gyönyörködtet. :) Te sem csak otthon egy ember főztjéből eszel, hanem elmész néha étterembe, főzöl magadra, főz rád más is, és megtalálod a számításodat. A szex pont ugyanilyen.

2017. máj. 31. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
Ősi dilemma: a mai szexualitás nem olyan,mint 40 éve, és mi lesz 40 év múlva! Amúgy a társadalom, tehát mi magunk generáltuk azt ami van, tehqt ezek szerint a " többségnek" ez a jó. Nekem nem tetszik annyira, de megoldom...
2017. máj. 31. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Az én baráti társaságomban nincsenek ilyenek, de tény, hogy médiában ilyeneket mutogatnak, de őket senki sem ismeri személyesen.
2017. máj. 31. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Minden ember élete egy komplex egész. Ha olyan minőséget képvisel egy kapcsolatban, hogy összefeküdt előtte 30 emberrel, akkor milyen jogon várná el, hogy a másik fél megelégedjen azzal hogy csak 10 emberrel volt viszonya?
2017. máj. 31. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
de. ezért mondtam le egy életre a párkapcsolatról.
2017. jún. 1. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!