Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ki hogy viselné, hogy a párja...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ki hogy viselné, hogy a párja hivatásos domina? 24 N

Figyelt kérdés

Szóval teljes felszerelésem van és igen, pénzért uralkodom férfiak fölött az egyetemi éveim kezdete óta. Most doktorizom és bár ritkán, mostanában is vállalok néhány melót mert jól jövedelmez és marad mellette időm a tanulásra. FONTOS: ezek az együttlétek SOHA NEM tartalmaznak szexet. Csupán alázás, korbácsolás, ilyesmi de mindig és csakis szexmentesen.

Na most lett egy komolynak ígérkező kapcsolatom és persze elakarom neki mondani, csak félek picit. Ti mit szólnátok?



2017. máj. 31. 18:18
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
100%

Az esetek túlnyomó többségében nem vezet jóra az, ha elmondod. Nekem sem esne jól. Én ha a helyedben lennék, felhagynék ezzel és abból próbálnék megélni, ami a szakmám. Esetleg ha kérdezi a leendő párod, elmondhatod neki, hogy régen foglalkoztál ezzel.


23/F

2017. máj. 31. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
69%
nem szolnek semmit csak elfenekelnelek
2017. máj. 31. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
96%

Hú, engem izgatna egy domina barátnő. Szeretek alárendelt lenni így bízom benne hogy rajtam is alkalmazza tudományát és eszközeit. Alaposan megnevel úgy ahogy Ő szeretné.

Nagyon tisztelem a dominákat mert igazán magas szinten nagy szaktudás kell hozzá.

2017. máj. 31. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim válasza:
100%
En nem fogadnam kellemesen, de ezt igy par sorbol nehez lenne megmondani h milyen a parod.
2017. máj. 31. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
67%
Nem kellene ilyen nő.
2017. máj. 31. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 Ramone ***** válasza:
28%
Egy nő van akinek nem tekernèm ki a karját az első pofon után és az az anyám... Szóval kösz de jobban szeretem ha nővel vagyok és nem egy magát pasinak képzelő agresszív "valamivel"
2017. máj. 31. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
87%
Nekem tök mindegy.
2017. máj. 31. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
85%

Nekem nem jönne be.

Bár ha az én párom lennél és velem nem viselkednél úgy, akkor ha hajlandó vagy lezárni, akkor fátylat rá.

Egyéb esetek alku tárgyát képezik, de kisebb eséllyel lesz pozitív a vége.

31/F

2017. máj. 31. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
16%
Azonnal otthagynalak valoszinuleg, fajo szivvel, hogy egy ujabb szep kontosbe oltoztetett ostoba ures fej, aki kepes mindenfele undorito tettre par budos bankoert. Nem az a lenyeg, hogy a pinadat epp nem adod bele (bar, az ilyeneknek mint te csak megfelelo arat kell mondani, aztan mar nyelik is mint kacsa a nokedlit), hanem hogy a lelked mennyire sivar, ha ilyeneket siman megcsinalsz. Ez az ami undorit egy normalis embert.
2017. máj. 31. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
89%
Nekem eleve minimális az esélyem, hogy pont egy ilyen nővel ismerkedjek össze. Annyira nem az én világom, hogy valaki ilyennel pénzt keres, hogy valószínű teljesen más a világnézetünk, érdeklődési körünk és mindenünk, így már kezdettől nem lenne meg a közös hang, így eleve nem is merülne fel, hogy a párom legyen. Eleve a bizonyos szempontból visszafogott, erkölcsös lányokkal ismerkedem.
2017. máj. 31. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!