Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ki hogy viselné, hogy a párja...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ki hogy viselné, hogy a párja hivatásos domina? 24 N

Figyelt kérdés

Szóval teljes felszerelésem van és igen, pénzért uralkodom férfiak fölött az egyetemi éveim kezdete óta. Most doktorizom és bár ritkán, mostanában is vállalok néhány melót mert jól jövedelmez és marad mellette időm a tanulásra. FONTOS: ezek az együttlétek SOHA NEM tartalmaznak szexet. Csupán alázás, korbácsolás, ilyesmi de mindig és csakis szexmentesen.

Na most lett egy komolynak ígérkező kapcsolatom és persze elakarom neki mondani, csak félek picit. Ti mit szólnátok?



2017. máj. 31. 18:18
1 2 3 4
 11/31 anonim ***** válasza:
93%
Hidegen hagy, mint bármixer a koktélt.
2017. máj. 31. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/31 anonim ***** válasza:
7%

Már együtt vagytok és még nem tudja? Szép kis perszóna... vágnálak ki, mint macskát szarni. Egy ilyennel szóba sem állnék. A domináns nőktől amúgy is rosszul vagyok, akiket dominálnak meg végképp a legalja.


26/F

2017. máj. 31. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/31 anonim ***** válasza:
83%
12. Legalja? Örülök, hogy ennyire ismered őket. Vagy csak kitaláltál valamit róluk és azt hiszed, az igaz.
2017. máj. 31. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/31 anonim ***** válasza:
38%

(Én férfiként épp az ellenkező oldalon vagyok, domináns típus. Számomra elképzelhetetlen lenne, hogy egy nő kezet emeljen rám. (nem vagyok nőverő, de akkor dobnék ki egyet azonnal, ha kezet emelne)


Ez végképp nem férne bele, mint szex-játék. Szerintem aki ennyire alárendelt, az nem nevezhető férfinak.)


Szánalmasnak érzem annyi szinten, hogy oldalakon át fejthetném ki. Nem érdekel milyen ember, ez a fajta perverzió egy férfiban szerintem férfiatlan, gyenge és szánalmas. Egy nővel nem zavar, ha a gyengeség van asszociálva, elvégre nő.)

2017. máj. 31. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/31 anonim ***** válasza:
100%
Ha domináns barátnőm lenne, valószínűleg arra is megkérném, hogy cuckoldot alkalmazzon rajtam. : ))) Imádnám.
2017. máj. 31. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/31 anonim ***** válasza:
60%

Egy 39 éves férfi, doktorival, gyakorlott dom (nem vicc!)


A gond nekem nem is a BDSM-nl van. Hanem hogy a szex NEM az együttléttel kezdődik, és nem a kielégüléssel ér véget. Te vágyakat adtál és elégítettél ki pénzért, szexuálisokat. Pénzért voltál domina, nem annak öröméért.


Ne mondd el. Zárd le, fejezd be, és maradjon titok a titok!


Próbáld újrakezdeni, mert ez a világ be fog szippantani.

2017. máj. 31. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/31 anonim ***** válasza:

Fiatalon rosszul viseltem volna, de ahogy idősödöm egyre tompulnak az érzékszerveim, és egyre erőteljesebb ingerekre gerjedek. Egyre jobban elviselem, hogy az egykor cuki barátnőmből házi sárkány lett.

Most már elég jól elviselném, ha egy 24 éves domina lenne a párom, persze csak akkor, ha nem szexmentes a kapcsolat.

2017. jún. 2. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/31 mikeXxX ***** válasza:
60%
Több dolog miatt is elvéreznél nálam ! 37f
2017. jún. 2. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 anonim ***** válasza:

Kevés az információ a vélemény alkotáshoz.

A pároddal is van BDSM vagy az teljesen normál kapcsolat?

Szerintem sok férfi mindent megadna egy 24 éves domina sub kapcsolatért, de sokan elítélnének ezért. Minden a körülményektől és az újdonsült párod beállítottságától függ.


:)

2017. jún. 2. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/31 anonim ***** válasza:
100%
Nekem leginkább az a furcsa, hogy ha a párod nem is sejti rólad, akkor ezek szerint a magánéletben össze bírtál jönni egy teljesen vanilla pasival??? Na de te tudod.... Aki legalább saját vágyaiból kiindulva tudja és érti, mi a BDSM, azokkal nyilván könnyebb lenn elfogadtatni a helyzetet, -- de így??? Hát nem irigyellek.
2017. jún. 2. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!