Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ki hogy viselné, hogy a párja...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ki hogy viselné, hogy a párja hivatásos domina? 24 N

Figyelt kérdés

Szóval teljes felszerelésem van és igen, pénzért uralkodom férfiak fölött az egyetemi éveim kezdete óta. Most doktorizom és bár ritkán, mostanában is vállalok néhány melót mert jól jövedelmez és marad mellette időm a tanulásra. FONTOS: ezek az együttlétek SOHA NEM tartalmaznak szexet. Csupán alázás, korbácsolás, ilyesmi de mindig és csakis szexmentesen.

Na most lett egy komolynak ígérkező kapcsolatom és persze elakarom neki mondani, csak félek picit. Ti mit szólnátok?



2017. máj. 31. 18:18
1 2 3 4
 21/31 anonim ***** válasza:

Amennyiben a párodnak nincs köze a BDSM- hez akkor igen kemény fába vágtad a fejszéd.


A kérdés még az, hogy te egy normál kapcsolatra vágysz, vagy előbb utóbb igényed lesz a kapcsolatban is az alá fölé rendeltségre?

2017. jún. 2. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 anonim válasza:
Én örülnék neki nagyon is :D
2017. jún. 3. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 anonim ***** válasza:

én örülnék neki de én szubmisszív vagyok

így aztán szóba jöhetne a 24/7 is

ha meg velem nem akarnál domináns lenni, az valszeg rosszul esne, főleg ha eltitkolta volna

ha meg nem szeretném a bdsm-et.. hát nemtom.. valszeg szakítanék

2017. jún. 5. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 anonim válasza:
92%

Na jó ! Gondolkoztam egy ideig, mégis mivel kezdjem, mert hát ezeket a kommenteket nem is igazán lehet minősíteni sem.

Az egész párbeszédben nekem a Kérdező a legszimpatikusabb, ezért először hozzá szólok :)

Kedves Kérdező, ha a párod szeret téged , azt hiszem semmi akadálya hogy őszintén beszéljetek a témáról. Férfiként mondom, és még csak szub sem vagyok :)

Többiek ! nem teszem hozzá hogy "kedves" mert többségében egyáltalán nem vagytok azok ... ahogyan írtok, csupa csupa kompenzáció, amivel hiányosságaitokat takargatjátok, mert féltek önmagatokkal szembenézni. Elbújtok kifakult és értéktelen prűd társadalmi beidegződések mögé, mert nincs is saját véleményetek. Csodálom, hogy a moderátorok engedik leközölni trágár , nem emberi nyelven eszkalált prekoncepcióitokat, amiket eleve támadó szándékkal fogalmaztok meg, anélkül, hogy a valóságról bármi fogalmatok lenne.

Ezen kommentek arzenálja egy kiéhezett kóborkutyafalkára emlékeztet, egymás után haraptok bele egy lányba, aki legalább volt annyira bátor, hogy feltegyen egy szerintem teljesen ártatlan kérdést.

Tényleg azt gondoljátok, hogy férfiként helyesen teszitek, ha erőszakosan nyilvánultok meg a nőkkel szemben ?

Hát ez az ami rohadtul nem férfias :(

2017. jún. 7. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 anonim válasza:
91%

Még mindig a kommentelőknek : hihetetlen mekkora bunkók vagytok néhányan, de tényleg ... el is vettétek a kérdező kedvét :( el sem akarom képzelni, privátban miket írhattatok :( és ti, felnőttek vagytok ? Ugye nem ? Mert akkor hatalmas gondok vannak a társadalommal :(

Ismertek ti akár egyetlen Dominát is ? Nem hinném , csak ráharaptatok a témára mindenféle ismeret nélkül .... értéktelen normák szülte prekoncepciók és emberi butaság által generált általánosítások mögött bujkáltok ...ez az ami nagyon gáz ( kár, hogy hányós smiley nincs, mert most ide azt tennék )

Mi az hogy " az ilyenek mint te " .... ? De tényleg ? Most akkor kinek is sivár a lelkivilága ? Mert szerintem neked inkább 9 es .

Vagy nem tudom kik vagytok, mert még egy szánalmas kis nicknevet sem voltatok képesek felvállalni, de azért az erőszakosságra utaló megjegyzéseiteket büszkén vállaljátok " kedves" noname valakik !

2017. jún. 8. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 anonim ***** válasza:
Húsvétinyuszi: Szinte bizonyos, hogy az itt kommentelgetők legalábbis soha nem éltek együtt dominával, de abba is mernék nagy összegbe fogadni, hogy a legtöbben személyesen se találkoztak eggyel sem mondjuk a polgári életben. :D
2017. jún. 9. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 anonim válasza:

Seller Úr : Ebben teljesen egyetértünk, ha ismernének akár csak egyet is, nyilván nagyot csodálkoznának, mert azonnal be kellene látniuk hogy a Dominákról alkotott nem is igazi véleményük megbukott : D

És 9 es hozzászólónak volna mit tanulni a Domináktól lelkivilágot illetően.

2017. jún. 9. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 anonim ***** válasza:

Tekints úgy a munkádra mintha masszőr lennél, csak nem a kezeddel masszírozol, hanem az ostoroddal!

Én jól viselném, de sokan sokféleképpen, ez a hozzászólásokból is látszik.

Úgy tudom, hogy Amerikában törvény tiltja a BDSM-et.

Van olyan ország, ahol törvény szabályozza, hogy a saját szamarát dughatja a polgár, de másnak a jószágát nem.

A szexuális szokásokról mindenkinek más a véleménye.

2017. jún. 9. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 anonim válasza:
100%

Amerika elég gáz a jogrendszert illetően , nemcsak ebben, mindenben :)

Amerika alkotmánya viszont elég sokmindenben ellentmond saját magának is , ennek elég nevetséges oka van valójában.

Szexuális szokások ... szerintem az igény relevánsabb kifejezés, mint a vélemény. Ez utóbbi mindig a mások szexuális életét hivatott gyalázni inkább, különösebb betekintés és a megérteni vagy elfogadni akarás legcsekélyebb szándéka nélkül.

Bármilyen játék, ami a feleknek kölcsönösen örömöt szerez, végleges fizikai vagy lelki károsodás nélkül, az teljesen helyénvaló.

Pszichológiailag és pszichiátriailag is alátámasztott tény, hogy a BDSM iránti vágyat nem megélni, elfojtani veszélyesebb mint bármilyen más elképzelhető trauma . Amúgy egyszerű, mert ha belegondoltok, mivé válik a kényszerből önmagát tagadja meg ...


Kedves előttem szóló , sajnos a kérdező már törölte magát :(

2017. jún. 10. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 anonim válasza:
Párod valószínűleg megfog lepődni de ha elégé nyitott és szeret akkor nem lesz baj, ha viszont nem tetszik neki és ellenzi akkor lehet nem kéne erőltetni a kapcsolatot. Szerintem. 26f
2017. jún. 18. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!