Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ilyen esetben mi lehet a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ilyen esetben mi lehet a helyes válasz-viselkedés?

Figyelt kérdés

Egy kis háttérinfó:

Adott egy kialakulóban lévő kapcsolat. Most lenne a harmadik randink, a randik előtt 5 hónapig interneten ismerkedtünk, és már az első randin lefeküdtünk, szóval valahova a barátság és a szerelem közé tehetők az érzések (legalábbis részemről).


A lényeg az, hogy kérdezte meg akarom-e ismerni a barátait, én mondtam hogy végül is miért ne. Aztán leszögezte, hogy ő a barátai előtt bunkó szokott lenni, de mivel nem vagyok a csaja, velem lehet hogy kivételt tenne. De ha mégis bunkó megjegyzéseket tenne, meg ilyesmi, akkor hogyan kéne reagálnom ahhoz, hogy lássa be, hogy hibázott? "Ha megdobnak kővel, dobj vissza kenyérrel"?, tehát én maradjak vele továbbra is rendes, hagyjam figyelmen kívül a sértéseit stb. vagy legyek még nála is rosszabb, és pl. játszadozzak vele a szex terén, hogy ne tudja eldönteni, hogy akarok-e "eksönt" vagy sem. Vagy pl. büntessem hogy nincs szex.



2017. ápr. 6. 18:03
 1/5 A kérdező kommentje:
Én 18, ő 21 éves, az még lemaradt. És bocsi ha esetleg rossz témába tettem, de nagyon nem tudtam eldönteni :D
2017. ápr. 6. 18:05
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
En valoszinuleg pofan rohogtem volna, es ott fejeztuk be a beszelgetest. Aztan mehet kedvere bunkozni meg bandazni ahova szeretne az ovodas viselkedesevel egyutt. Az ilyen nem fogja belatni, hogy hibazott, mert kb. 13 eves agyi szinten van, amikor a kulturalatlan viselkedes meg meno.
2017. ápr. 6. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
65%

Még most is röhögök magamban....hangosan nem lehet.

21 évesen ezen a szinten? Biztos hogy Neked erre a srácra van szükséged? Mit gondol, ez egy szerepjáték? Biztos sokszor megnézte a Matrixot.....

A probléma a következő, fel akar vágni veled, de nem vállalja fel az érzéseit....itt van egy kis probléma. Szerinte normális, ha játszadozik Veled, sérteget és Te majd ettől bevadulsz és "Szexállat" leszel, domina és majd megbünteted.

Túl sok fimet nézett szerencsétlen.....

2017. ápr. 6. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Annyit még hozzátennék (ha számít valamit) hogy mindketten nők vagyunk :D (Biszex vagyok.)
2017. ápr. 8. 11:13
 5/5 anonim ***** válasza:

Milyen módszerrel feküdtetek így le?

Nem lehet, hogy csak arra kellettél neki?

2017. ápr. 8. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!