Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Fogatlan prosti=drogos prosti?...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fogatlan prosti=drogos prosti? (SOS, többi lent)

Figyelt kérdés

Voltam regnap egy prostival,a fotón szép volt,és amikor elmentem hozzá is,viszont amikor már meztelen feküdtem az ágyán,akkor láttam hogypont az elsülső tépőfogainak nagy része hiányzott(20 éves lány,és lakásos,igényes lakás)

Bevallom mivel tiszta volt kinyaltam,viszont ha a fogai a hernyótól mentek tönkre,akkor a puncija kinyalásától nem lesz bajom?



2017. jún. 6. 00:25
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
A helyesírási hibákért elnézést!
2017. jún. 6. 00:26
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
:D az szep:D de lehet az is hogy a stricik vertek ki neki.
2017. jún. 6. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

Hát ha igazak az elég sok forrásból hallott értesüléseim,miszerint a lakásosoknaknincs stricijük,hanem inkább valami testőr féleség,akkor nem hinném.

De elfogadok valamivel komolyabb választ is,mindenesetre köszönöm!:)

2017. jún. 6. 02:33
 4/13 anonim ***** válasza:
98%
Ember, kinyaltál egy k**vát. Nem azért lehet tőle bajod mert drogos hanem mert k**va...
2017. jún. 6. 05:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

A drogtól semmi bajod nem lesz, a fogát meg lehet azért verték ki hogy jobban tudjon szopni :D Vagy csak nagyon egészségtelenül él (cigi, sok kávé, rengeteg cukor, cola- ezek mind roncsolják a fogakat), bár beteg attól sem leszel.

Beteg csak akkor leszel ha előtted egy fertőző kuncsaft is kinyalta, vagy rosszabb esetben gumi nélkül tolta... Vagy ha a lánynak alapból van valami nemivetegsége. A fogairól ítélve- már amennyiben nem kiverték- nem lehet túl egészséges a szervezete...

2017. jún. 6. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Mutatott aktuális egészségügiy papírt,és fél a nemi netegségektől szóval mint a legtöbb lakásos qrva jár szűrésre,job híján havonta.Az hogy enek mennyi a valosagtartalma...
2017. jún. 6. 09:26
 7/13 anonim ***** válasza:
Nyaltam ki prostit én is,lekopogom nem lett bajom,de azóta nem kockáztatom már,ha eddig megúsztam.
2017. jún. 10. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
hat en tuti eljottem volna, azert nehogy mar egy igenytelen fogatlan noert fizessek, ez atbasas, ha ramkuld egy kigyurt kopaszt inkabb megverekszek meg azzal is de ezert en semmikepp nem fizettem volna.
2017. jún. 10. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

Szexi volt,szép és ügyes,nem az volt a baj hogy nem volt foga(legalábbnem harap meg véletlen sem)

Hanem az hogy vajon MI MIATT nincs foga,ez itt a kérdés...

2017. jún. 10. 15:52
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Régen nem mosott fogat és most fogra gyűjt
2017. jún. 10. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!